Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy w innych krajach też tak jest, ale u nas radzenie się rodziny / znajomych o kupno auta to #!$%@? masochizm. Toyota to ci zgnije, BMW i Audi to części drogie, w Renault co chwilę pada pompa, cewki i silnik, Ford gówno wort, Mazdę Ci ukradną a Kia to jakieś gówno już nie wspominając o tekstach, że w tej cenie będziesz miał to, to i tamto, no i szukaj samochodu XD Okazuje się, że każdy odradza ci jakiejś marki i idąc tymi mądrościami ludu to nie masz już czego szukać xD

Dlatego Mirki złota rada od osoby która to przechodziła, nie słuchajcie się nikogo, nawet w internecie, kupcie to co wam się podoba, a jak będzie gówno, to sprzedacie i kupicie coś innego i zaoszczędzicie na tym najważniejsza rzecz - czas

#samochody #motoryzacja
  • 12
@pakujmandzur: Lepiej określić czego się potrzebuje i kupić auto dopasowane do siebie. Tak jak majtki.
Widziałem juz samochody jeżdżące bezawaryjnie mimo, że wszyscy twierdzili że to najgorszy silnik z mozliwych. Widziałem ledwo trzymające się kupy samochody, które wg. bardzo wielu osób były super i nie do zajechania.
Na rynku uzywanych aut jest zbyt wiele zmiennych żeby sie sugerować ogólnymi opiniami. Wszystko zależy od konkretnego egzemplarza ()
radzenie się rodziny / znajomych o kupno auta to #!$%@? masochizm

nie słuchajcie się nikogo, nawet w internecie, kupcie to co wam się podoba, a jak będzie gówno, to sprzedacie i kupicie coś innego i zaoszczędzicie na tym najważniejsza rzecz - czas


@iErdo: jesteś mądrym człowiekiem.
@xionze: 1.9 130 absolutnie nie, pompowtryski siadają i wałek i popychacze xD jak TDI to tylko na zwykłej pompie

( ͡° ͜ʖ ͡°)
i 90 km stare niezawodne