Wpis z mikrobloga

@Napierii: Po prostu dla mnie to żadna gangsterka, a po prostu debile nachlane/naćpane i odwalają takie pierdoły. Ile z takiego sklepu myślisz że mógłby wynieść? Debil i tyle.
@wataf666: Jak trzeźwe, myślące osoby, organizują coś na czym rzeczywiście można zarobić/coś zyskać. A nie dwóch naćpanych 19 latków co uroiło im się że jak obrobią jakiś monopolowy to będą królami życia... Jak wyniosę butelkę whisky z biedronki to też jestem gangsterem według Ciebie?
@lukiboss: ?????????????

Jak trzeźwe, myślące osoby, organizują coś na czym rzeczywiście można zarobić/coś zyskać


@lukiboss: ?????????????

politycy? biznesmeni? pozamykać wszystkich

wyniosę butelkę whisky z biedronki to też jestem gangsterem według Ciebie?

wyniesiesz batona z biedry to jesteś przestępcom baranie, sama nazwa gangus (od gangu) wskazuje na jakąś formę przestępczości zorganizowanej i nie ważne jakim iq są obdarowani ()

@lukiboss:
@BoooG Ale ty rozumiesz, ze w tym zjawisku jest opis relacji wzgledem 2 osob? Jedna co mowi o zasadach, szacunku do kolegow, do swojej przetepczej braci. A druga co nie #!$%@? i mowi ze to patologia (chyba, nie slucham go).

Jak rozszezasz relacje o wiecej osob to wiadomo ze ich #!$%@?. Plus nie ma czegos takiego jak szacunek. Nikt na niego nie zasluguje, w sensie, nie ma ogolnego szacunku, mozesz kogos "szanowac"
@NewBlueSky: doskonale rozumiem i na tle kolejnego śmiecia wygląda lepiej ale za to nie należy mu się żadna pochwala, ani szacunek. Jeśli na tle trynkiewicza zaczniemy rozmawiac o jego zachowaniach, to nic mu się nie należy za to, że nie gwałcił i nie mordował dzieci. To są rzeczy oczywiste nad którymi nie powinno się rozwodzić. Ja zmierzam do tego, ze smiec wyskoczył z chodliwym tematem, dziwnym przypadkiem, kiedy zaczyna się marginalizowanie
@lukiboss: no spoko ja też miałem 19 lat ćpałem, chlałem ale nigdy ja ani moi koledzy nie mieliśmy pomysłu żeby napaść na sklep. I ja nie mówię że to jakaś gansterka ale nie ma co bagatelizować napad to napad.
Jeśli na tle trynkiewicza zaczniemy rozmawiac o jego zachowaniach, to nic mu się nie należy za to, że nie gwałcił i nie mordował dzieci.


@BoooG: ale to nie jest odpowiedni przykład. Adekwatny przykład byłby gdyby osoba A i B (B to Trynkiewicz) dopuścili się tych samych czynów, albo podobnych czynów, przynajmniej w jakimś zakresie.

Mówimy o tym zakresie i innych rzeczy co z tego wynikają.

należy mu się żadna pochwala, ani
@NewBlueSky: ale to ty już dorabiasz cala ideologię do tego komu należy się szacunek i za co. Chlop zestawił dwie persony i stwierdzil, ze szalonemu śmieciowi należy się szacunek za to, że nie gadal o pierdlu. Nie ma znaczenia z kim by go zestawił, bo za to mu się SZACUNEK nie należy. Można wybierać lepsze lub gorsze zachowania ale to już kwestia moralności, poglądu na świat. Ja zestawiłem dwóch kryminalistów i
ale to ty już dorabiasz cala ideologię do tego komu należy się szacunek i za co.


@BoooG: nikomu sie za nic nie nalezy cos jak szacunek, bo nie ma czegos takiego. Ale jesli porownasz dwie sytuacje to zawsze mozesz powiedziec kto zachowal sie lepiej. Czytaj dokladnie co pisze.
@NewBlueSky: ale ty już wychodzisz poza dyskusje I piszesz o czymś, co nie ma żadnego znaczenia. Każdy wie (i ty tez) co oznacza użycie takich słów, jaki ma kontekst. Super, lepiej sie zachował. Jest jednak różnica i to ogromna.
ale ty już wychodzisz poza dyskusje I piszesz o czymś, co nie ma żadnego znaczenia.


@BoooG: ma znaczenie, to coś co podkreslam od poczatku. To slowo "szacunek" uzyte przez OP nie ma sensu, bo nie ma czegos takiego. OP ocenil tylko 2 osoby w ramach pewnego zagadnienia i tyle.

ażdy wie (i ty tez) co oznacza użycie takich słów, jaki ma kontekst. Super, lepiej sie zachowa


@BoooG: xDDDDD no wlasnie