Wpis z mikrobloga

Serio dziwi mnie jak wiele lasek szuka jeszcze na #tinder randek i miłości życiowej zamiast po prostu r00chania. Bardzo dużo kobiet jeszcze narzeka jacy to faceci są tam, ze tylko jednym mysla itd.

Mam dla was pilla kobiety - was się nie da poważnie traktować, więc oczekujecie że ktoś będzie chciał wejść z wami w poważna relacje?

Żaden poważny, myślący człowiek nie będzie się życiowo wiązał z kimś kto pracuje w kawiarnii, po niej ogląda seriale na netflixie, studiuje jakiś kierunek który wylosował w kole fortuny bo nie miał pomysłu na siebie, lubi KOTY i nie ma własnego zdania, generalnie jest jak kopiuj wklej.
Dla takiego człowieka to jakby sobie celowo przywiązać kule do nogi.

Partnerka życiowa to ma być inwestycja a nie pożyczka w providencie, więc to że faceci chcą od was jednego jest w stu procentach uzasadnione

#seks #randki #rozowepaski #kobiety
  • 18
@Lawsuit: Jako osoba posiadająca spore dochody i mały majątek, nie potwierdzam tego. Wygląd kobiety to cecha numer jeden która interesuje mnie i innych bogatych facetów których znam, do tego dochodzi "osobowość, charakter, prezencja", a reszta to tam pierdoły. To czym zajmuje się kobieta nie ma żadnego znaczenia, znam bardzo mało osób które na to zwracają uwagę, możliwe, że wśród tak zwanych "początkujących karierowiczów" zwraca się na to uwagę,
pozdrawiam
@CzaryMarek: Opisywany przeze mnie schemat działa w większości bogatych rodzin krajów zachodnich oraz w kręgu moich Polskich znajomych. Już nie będę wspominał o Di Caprio, ale weź np. Wojewódzkiego albo Pleina który swego czasu o dziwo był z Polką. Takich przykładów jest multum, trzeba dodać jedną ważną rzecz, kobiety tego typu, często są z bogatych domów, a jak wykonują proste prace to i tak często mają ogromne wsparcie od rodziców. Po
@Noc-Kruka: No nie, rodziny prawdziwych elit raczej wiążą się tylko z "odpowiednimi" ludźmi, a jak ktoś tego nie zrobi, to jest mniej więcej to co z księciem Harrym w UK.
Ty mówisz o jakiś bogatych celebrytach czy januszach biznesu, którzy są bogaci mają możliwość związać się z wieloma kobietami, ale idą po linii najmniejszego oporu i wiążą się z jak najładniejszą nawet kosztem intelektu, pracowitości czy przedsiębiorczości, a majątek zostaje szybko
@Lawsuit: Laski nie chcą wkładać żadnego wysiłku w szukanie partnera, czekają tylko aż sam się pojawi.
I w sumie nie muszą, oderwane od więzi rodzinnych przez wyjazd do miasta, nie oferują tradycyjnych żeńskich cech jak ciepło, bliskość, czułość, budowanie ogniska domowego.
Dobre dziewczyny kogoś na stałe sobie szybko znajdują, a jak są same i wejdą na jakąś aplikację to szybko z niej uciekają bo to co się tam wyprawia je przerasta.
Wygląd kobiety to cecha numer jeden która interesuje mnie i innych bogatych facetów których znam, do tego dochodzi "osobowość, charakter, prezencja", a reszta to tam pierdoły.


@Noc-Kruka: prawda.
Ale kobieta musi prezentować jakiś poziom, bo jak przynosi tylko wstyd jak usta otworzy, to to odrzuca, a nie przyciąga.
@CzaryMarek: Odnośnie Pana "prawilnych elit" się nie wypowiadam bo nie znam takich ludzi. "Bogaci celebryci czy janusze biznesu" to większość ogarniętych ludzi, szczególnie przedsiębiorcy, wystarczy zarabiać parę tysięcy euro aby należeć do takiego grona. Większość tego typu ludzi dobiera się na zasadach opisanych przeze mnie, proszę zacząć obserwować profile na instagramie mężczyzn którzy zarabiają powiedzmy powyżej 20k oraz proszę obserwować profile zadbanych kobiet z dobrych domów. Następnie proszę wysnuć wnioski z
odnośnie charakteru, osobowości czy prezencji


@Noc-Kruka: to za mało.
Sama ładna dupa i cycki nie wystarczą.
Taka kobieta musi być ozdobą, a nie przynosić wstyd.