Wpis z mikrobloga

Żona męczy o #thermomix.
Widziałem to w praktyce i uważam że spoko i dobry sprzęt ale nie #!$%@? za 6000+.
Nie mam ochoty się #!$%@?ć z agentami i żeby mi ktoś gotował więc pojawił się pomysł żeby kupić ewentualnie na olx z odbiorem i gwarancja 3500-5000. Jakieś przeszkody na coś uważać?
To całe cookido też 200zl/rok wiem że wygoda ale jestem przeciwnikiem subskrypcji. Można to jakoś ominąć albo kupić na 1mc ściągnąć wszystko i później używać? Albo wgrać jakiś soft nieoficjalny czy ręcznie jakoś wrzucać przepisy?
  • 3
do używanego najlepiej od razu kupić nowe noże bo mogą być zajechane mieleniem lodu. Nowe starczają na wiele lat. Subskrybcji nie da się obejść ani ściągnąć przepisów, wszystko jest ładowane online
@obieq
Nie wiem czy takie źródło z olx jest pewne, bo chyba nie mogą sprzedawać poza sprzedażą bezpośrednią, więc z gwarancją też niewiadoma. Przy takich pieniądzach na pewno wolałbym kupić standardowo. Co zresztą uczyniłem parę lat temu i teraz nie żałuję, bo posiłki naprawdę są dopracowane i smaczne. I przede wszystkim nawet kompletny laik w gotowaniu ugotuje pyszne żarcie.
@zjadak: z tego co wiem to sprzedają ludzie którzy kupili i nie używali albo przedstawiciele za kilka wciśniętych chyba dostają też w gratisie i pchają je na lewo. Jak jest gwarancją to pewnie jest jakaś infolinię i mozna zawsze zadzwonić i zweryfikować