Wpis z mikrobloga

odklejona definicja, ze zamiast byc soba i czuc to czuje mam wybierac czy czuje sie jak kobieta czy jak mezczyna, a jak to cos innego niz moja plec biologiczna to mam #!$%@? i zrobic sobie drogie operacje plastyczne, zamiast zaakceptowac ze jestem soba i nie musze godzic sie na odklejone kategorie z dupy.


Nikt nikogo nie zmusza do operacji. Nikt nikogo nie zmusza do deklaracji.

ze jestes zmuszony do akceptacji kategorii. I
Nikt nikogo nie zmusza do operacji. Nikt nikogo nie zmusza do deklaracji.


@Panoxar: ale promujesz to. Wyciagnalem cie za jezyk, zamiast akceptowac indywidualizm to promujesz zamordystyczne metody stosowane na weak mentalach.

Brzydze sie toba.

Idz udawac bycie good guy gdzie indziej zamordysto.
Jak najbardziej jest coś takiego


@Panoxar: nie bardzo. Jestem facetem, czuje sie facetem i wg standardow nonbinaresow jestem nonbinaresem - te 2 kategorie sie wykluczaja a jednak pod nie podchodze - nie wyglada aby to mialo sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Panoxar: tak wynika - z ich opisow siebie i dlaczego takimi sa i przez co tak sie postrzegaja wynika ze wiekszosc osob podchodzi pod nonbinarsow - jesli tylko usunie sie samookreslanie. Moze sa jacys "prawdziwi" nonbinarsi ale sam mialem stycznosc tylko z wypowiedziami osobnikow z ktorych wynikalo ze wiekszosc ludzi mozna do nich zakwalifikowac (sluchajac dlaczego sa nonbinarsami, co to w rzeczywistosci znaczy itp).
@Wiesmin: Rzeczywiście, jeśli podmienisz "man" na te wyrażenia, to pokaże niezwiązany z tamtymi pojęciami, ten sam artykuł, ale dalej nie ma to nic do rzeczy.
@Panoxar: posluchaj jakichkolwiek wypowiedzi - wyglada to tak - nie wchodze w typowa meska/kobieca role wiec jestem nonbinary. To ze wiekszosc osob nie da sie przypisac jednoznacznie w 100% do zachowania sie zgodnego z spoleczna rola meska lub kobieca widac jest dla tych ludzi zbyt magiczne. Wg takiego podejscia wiekszosc ludzi jest nonbinary
@abgaha: Jakich jakichkolwiek? Nie spotkałem się z taką definicją. Samo niewchodzenie w rolę typowo męskie i kobiece nie musi rzutować na tożsamość płciową i bycie osobą niebinarną. Mężczyzna może zachowywać się kobieco, a kobieta męsko, bo mogą mieć po prostu taki styl bycia i być przy tym w pełni cispłciowi.
@Panoxar: nonbinary nie ma nic wspolnego z seksualnoscia - przynajmniej z tego co wynika z odpowiedzi nonbinariesow - co do tych jakichkolwiek - wpisz sobie nonbinary na youtubie - uslyszysz co to jest nonbinary z ktorego dowiesz sie praktycznie nic (no poza koncowkami/zaimkami bo o tym lubia mowic) - poza bardzo ogolnym, niedokladnym opisem. Wg tego wychodzi ze praktycznie kazdy nim jest. Wydaje mi sie robisz jeden blad - uzaleznienie bycia