Wpis z mikrobloga

#gielda #interactivebrokers

Kurcze przy niektorych aktywach (reity w ktore wlazłem pod kosmiczną dywidendę) mam teraz alerta i nie mogę dokupić, mogę tylko zamknąć pozycję. Szczególnie, że tu chodzi o język, a ja jestem zarejestrowany z UK - więc mam ustawiony angielski. O co chodzi, takie coś pojawia i się od wczoraj:
Pobierz shaki24 - #gielda #interactivebrokers

Kurcze przy niektorych aktywach (reity w ktore...
źródło: pdi
  • 11
@shaki24: Fundusze aby były dostępne muszą spełnić jakieś wymogi w krajach europejskich dot. chyba informacji (klucze inforacje dla inwestora), ten widać nie spełnia tego. Tak samo w UK są niektóre których nie ma w polsce.
@banzi: przyszlo.

Tobie nie przyszlo do glowy, ze link nie pomogl? Konto mam zarejestrowane w UK, jezyk obowiazujacy w UK - angielski, aktywa sa zablokowane ze wzgledu na KID/KIID fund nie dostarczyl dokumentacji w jezyku jakim posluguje sie klient. Z tym ze takie PDI ktore mam zablokowane to fund amerykanski, jezyk angielski.
  • 1
@shaki24
też puściłem bo blokuje niektóre UK closed end funds, co już jest zupełnie bez sensu. imho to jakiś bug po tym jak ostatnio zmienili aplikacje na telefon.
@lsh: już samo puszczenie ticketa zajęło mi z pół godziny bo wyskakiwał error i prośba o ponowną próbę za kilka minut - udało się. Do tej pory brak odpowiedzi - 3dzień już, kiedyś odpowiadali w ciągu kilku godzin. Chyba przeładowani są.
@shaki24: odpowiedzi brak, ale fundy odblokowane. Z tego co sobie poklikalem mi sie wydaje, ze nowy system IB nie zasysa jak powinien factsheets, ale to tylko moja teoria.
zaskoczyl mnie brak odpowiedi bo mi sie jeszcze nie zdarzylo zeby support nie odpisal