Wpis z mikrobloga

1600 spermiarzy dostało drgawek, bo kobieta, powtarzam KOBIETA, zrobiła... no w sumie nic nie zrobiła, ot, wbiła se wysoką range, jak setki (jeśli nie tysiące) innych osób xD

Czaicie to? Robią z nią wywiady i dostaje tysiące plusów, bo MA CIPE.

To jest granie na #!$%@? tutorial mode i czuję się jakby mi napluto do ryja jak na to patrzę.

#!$%@? = cheat codes, taka prawda, do dyskusji nie zapraszam bo z faktami się nie dyskutuje.

#przegryw #blackpill #leagueoflegends
Pobierz ehhniestety - 1600 spermiarzy dostało drgawek, bo kobieta, powtarzam KOBIETA, zrobiła...
źródło: coffee
  • 11
@ehhniestety
ale co w tym dziwnego, szukasz afery na siłę bo ci tak pasuje do ideologii.
na świecie jest 2000 challangerów, kobiety w tym gronie policzysz na palcach jednej ręki pewnie a w historii całego Lola może na dwóch. do tego, przeciętny challanger na pewnie między 16 a 20 lat, co starsi to są wieloletni challengery, którzy zaczynali grać właśnie w takim wieku.
Więc nic dziwnego, że ludzie gadają o lasce która
kobiety w tym gronie policzysz na palcach jednej ręki


@krucjan: rudych z piegami i wrzodami na odbycie też, ale jakoś nikt nie zaznacza, że RUDY Z PIEGAMI I WRZODAMI NA ODBYCIE zrobił <x>.

jeśli jest w top 1000 na świecie


@szczyp1orek: nie jest nawet blisko xD
Gdyby w lola grało 90% kobiet to tak samo każdy by się podniecał, gdyby jakoś facet wbił najwyższą range.

mało tego, myślę że nawet w obecnym stanie, gdyby jakoś facet wbił challa w wieku 32 lat to też by o tym się gadało.


@krucjan: Nie.

rudych z piegami i wrzodami na odbycie też, ale jakoś nikt nie zaznacza, że RUDY Z PIEGAMI I WRZODAMI NA ODBYCIE zrobil


jak powiedzieć, że jestem głupi bez mówienia że jesteś głupi xD
@ehhniestety: Nawet jeśli gość by wbił w tym wieku challengera to by było dla mnie wow. Na jaką grę nie popatrzysz, to pokazuje, że dominują te gry ludzie młodzi. Średnia wieku na worldsach w takim Fortnite była z tego co pamiętam 16, najstarsza osoba miała 24. Jakie wtedy moje było zdziwienie - poczułem się staro, bo byłem pewien, że średnia będzie powyżej 20, że jednak ci starsi wyjadacze są inteligentniejsi, bardziej
@NykipVaous: Oj kolego żeby wypowiadać się na dany temat warto zasięgnąć trochę informacji, ale jako doświadczony gracz udzielę Ci ich by wyprowadzić Cię z błędu.
Od poziomu Master+ duo kolejka jest całkowicie zablokowana, jedyną możliwością by zagrać ze sobą jest albo przypadkowe spotkanie, albo "snajpienie" więc chcąc nie chcąc musiała grać sama, z tego co widze gra glównie Ardentami (czyli. lulu,soraka,nami) ich głównym zadaniem jest utrzymanie ADC przy życiu dlatego też
Oj kolego żeby wypowiadać się na dany temat warto zasięgnąć trochę informacji, ale jako doświadczony gracz udzielę Ci ich by wyprowadzić Cię z błędu.


@Nehro: Nie mówiłem, że gra duo, tylko, że "ku mojemu zdziwieniu gra sama". W LoLa od dawna nie gram jakoś bardziej, więc nie wiedziałem, że nie da się duo powyżej mastera. Dzięki za doprecyzowanie tej kwestii. Więc poza tym nie widzę powodu aby zasięgać więcej informacji, reszta