Wpis z mikrobloga

co się poerdolilo z cenami wynajmu mieszkań to ja nie mam słów, żeby normalnie pracującego człowieka nie było stać na wynajem kawalerki we #wroclaw to jest skandal bo 2.5k to jest jakaś masakra
  • 30
  • Odpowiedz
ile taki geniusz zarabia i rodzice takiego geniusza?


@lol3pdg: p0lak jak zwykle interesuje się cudzymi pieniędzmi. Jakbyś tak samo się interesował swoimi to może byś nie narzekał, że nie ma darmowych mieszkań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie zawsze są takie możliwości - głupie studia 1300 zł meisięcznie, nawet gówniany pokój 1200 zł, a gdzie jedzenie do tego xd


@smallboobslover: no kolorowo w naszym kraju jeszcze nie
  • Odpowiedz
p0lak jak zwykle interesuje się cudzymi pieniędzmi. Jakbyś tak samo się interesował swoimi to może byś nie narzekał, że nie ma darmowych mieszkań ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau:
Ale mi #!$%@?łeś, teraz to na pewno jestem głupi, biedny i nie wiem co jeszcze, może coś dołożysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nigdzie nie narzekam na brak darmowych mieszkań.
Ja nawet nie jestem Polakiem, a
  • Odpowiedz
przecież to proste


@lol3pdg: nigdzie nie napisałem, że zarobienie pieniędzy czy zdobycie wykształcenia jest proste.

Wylałeś swoje żale, że studenta nie stać na mieszkanie to wyjaśniłem jak to było głupie. EOT
  • Odpowiedz
Człowiek na wsi zarabia minimalną -> idzie do miasta "za pracą" i za co tu się utrzymać? w namiocie ma mieszkać xD?
Dostanie te jak się uda 4000zł 2500zł mieszkanie 1500 na jedzeni z resztą. Super życie xD Wiem że są ludzie co mają gorzej ale no #!$%@? xD Jak tu założyc rodzinę? Jak spełniać pasję? Jak coś zobaczyć? Jak zbudować dom/mieszkanie kupić ?

Imho zarobki w POlsce pozwalają Ci max na
  • Odpowiedz