Wpis z mikrobloga

ile taki geniusz zarabia i rodzice takiego geniusza?


@lol3pdg: p0lak jak zwykle interesuje się cudzymi pieniędzmi. Jakbyś tak samo się interesował swoimi to może byś nie narzekał, że nie ma darmowych mieszkań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie zawsze są takie możliwości - głupie studia 1300 zł meisięcznie, nawet gówniany pokój 1200 zł, a gdzie jedzenie do tego xd


@smallboobslover: no kolorowo w naszym kraju jeszcze nie
p0lak jak zwykle interesuje się cudzymi pieniędzmi. Jakbyś tak samo się interesował swoimi to może byś nie narzekał, że nie ma darmowych mieszkań ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau:
Ale mi #!$%@?łeś, teraz to na pewno jestem głupi, biedny i nie wiem co jeszcze, może coś dołożysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nigdzie nie narzekam na brak darmowych mieszkań.
Ja nawet nie jestem Polakiem, a
przecież to proste


@lol3pdg: nigdzie nie napisałem, że zarobienie pieniędzy czy zdobycie wykształcenia jest proste.

Wylałeś swoje żale, że studenta nie stać na mieszkanie to wyjaśniłem jak to było głupie. EOT
Człowiek na wsi zarabia minimalną -> idzie do miasta "za pracą" i za co tu się utrzymać? w namiocie ma mieszkać xD?
Dostanie te jak się uda 4000zł 2500zł mieszkanie 1500 na jedzeni z resztą. Super życie xD Wiem że są ludzie co mają gorzej ale no #!$%@? xD Jak tu założyc rodzinę? Jak spełniać pasję? Jak coś zobaczyć? Jak zbudować dom/mieszkanie kupić ?

Imho zarobki w POlsce pozwalają Ci max na