Wpis z mikrobloga

stopy procentowe dotkną tylko kredytobiorców. Odcinek sam już nie wiem który xD


@Ogau: na szczęście już niedługo będą dodatkowe podatki na tych złodziei xD
ja tam bym chciał żeby w ogóle właściciel, sęp #!$%@?, nie zarabiał. Wystarczy, że najemca spłaca za niego kredyt.


@sruba_m3: no to przecież Mirek wyżej napisał, że samych opłat ma 1200, do tego kredyt, powiedzmy, 1400 i masz 2600. Gdzie tu zarobek?
Bo zysk w postaci spłacanego kredytu omijamy, sam napisałeś, że spłaca go najemca.
@qaluhilak: przeciez to dziecinnie proste. Znajdz sobie partnera/partnerke to juz bedziesz miec taniej.
Albo poczytaj o TBS. Albo pomysl nad kredytem na swoja kawalerke.
Albo jak Wroclaw za drogi to moze cos pod nim :olesnica, trzebnica, olawa.

Mi tez sie budzet nie spina. Jak mozna to biore nadgodziny, czasami dorabiam na budowie, jako taxi. Trzeba kombinowac.
Moze ktos wsrod znajomych lub znajomych znajomych ma do wynajecia? Czesto tacy ludzie wola wynajac
na szczęście już niedługo będą dodatkowe podatki na tych złodziei xD


@Ranger: od 5 mieszkań w górę. Kredytobiorca to złodziej? P0laki dalej w PRLu xD

już nie tylko płacisz za spółdzielnie ale też kredyt i zarobek takiego debila


@smallboobslover: a czy czasem większym debilem nie jest ten, kto nie potrafi zdobyć doświadczenia i/lub wykształcenia, które pozwoli mu na większy zarobek i wzięcie kredytu?
a czy czasem większym debilem nie jest ten, kto nie potrafi zdobyć doświadczenia i/lub wykształcenia, które pozwoli mu na większy zarobek i wzięcie kredytu?


@Ogau: Nom, ogromni debile te studenty i ludzie zaczynający prace, a przecież jak ktoś już ma mieszkanie (spory ludzi wynajmuje odziedziczone mieszkania) to jest sprytny, doświadczony i wykształcony
a czy czasem większym debilem nie jest ten, kto nie potrafi zdobyć doświadczenia i/lub wykształcenia, które pozwoli mu na większy zarobek i wzięcie kredytu?


@Ogau: jak się nasłuchał starego-pijanego, że kredyt to zło, a banki to tylko Żydzi-złodzieje, to ciężko takiemu się doedukować...

Co nie zmienia faktu, że płacenie kilka grubych tysięcy przez 30 lat za miejsce do mieszkania dla rodziny to chora stawka. Mieszkania to tam jeszcze nic, ale ceny
@qaluhilak
Ale jak to? Co to się stanęło? Przecież wykopowi guru mówili że wynajem stanieje, a kredytu poszły do góry i będą plajtować xD
Jak ktoś jest wiecznym wynajmiarzem i nie ma na tyle ogłady w życiu żeby kupić własne m to trudno, jego sprawa ¯_(ツ)_/¯
Wynajmiarze są żałośni, niech płacą i plączą, koszt wynajmu powinien być skorelowany tak ze to zawsze dwukrotność raty właściciela ( ͡° ͜ʖ ͡°
Nom, ogromni debile te studenty i ludzie zaczynający prace, a przecież jak ktoś już ma mieszkanie (spory ludzi wynajmuje odziedziczone mieszkania) to jest sprytny, doświadczony i wykształcony


@lol3pdg: aha to czyli student musi mieszkać od razu sam w kawalerce xDDD? Nie wiem czy słyszałeś ale są takie miejsca jak akademiki blisko uczelni po 400zł miesięcznie.
Co nie zmienia faktu, że płacenie kilka grubych tysięcy przez 30 lat za miejsce do mieszkania dla rodziny to chora stawka.


@Ranger: ja płacę 2k, przy niższych stopach płaciłem jeszcze mniej. Za 10 lat te 2k będzie warte dzisiejszy tysiąc. To nie są jakieś kosmiczne pieniądze za mieszkanie we Wrocławiu.

ogromni debile te studenty i ludzie zaczynający prace


@lol3pdg: no pewnie, dajmy wszystkim za darmo po mieszkaniu. Co się może
@Kupamilosci:

aha to czyli student musi mieszkać od razu sam w kawalerce xDDD? Nie wiem czy słyszałeś ale są takie miejsca jak akademiki blisko uczelni po 400zł miesięcznie.

Pierw musi być w tym akademiku miejsce, z akademików nie mogą korzystać nie-studenci więc ktoś dopiero wchodzący na rynek pracy nie ma za dużego wyboru.

@Ogau

no pewnie, dajmy wszystkim za darmo po mieszkaniu. Co się może stać? ( ͡° ͜ʖ
Skąd pomysł, że płaczę z tego powodu?


@lol3pdg: spłakałeś się tam wyżej? Nie pamiętasz co pisałeś chwilę wcześniej?

Dziwne korelacje wynajdujesz


@lol3pdg: to nie jest nic dziwnego. To nie jest przypadek, że wykształceni/sprytniejsi/mądrzejsi zarabiają więcej. Jeśli cię to dziwi to mam złą wiadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierw musi być w tym akademiku miejsce, z akademików nie mogą korzystać nie-studenci więc ktoś dopiero wchodzący na rynek pracy nie ma za dużego wyboru.


@lol3pdg: jeszcze raz przeczytaj co sam zacytowałeś pisząc do mnie.
@Ogau
strasznie sfrustrowany jesteś, dlaczego uważasz, że się tam "spłakałem", co to w ogóle znaczy?

ile taki geniusz zarabia i rodzice takiego geniusza?