Wpis z mikrobloga

@jombsik: Dla hu tao minimum to hu tao+xingqiu, bez żadnego hydro nie ma sensu grać. Tylko trochę mało masz wtedy postaci na pozostałe dwa sloty, z tego co masz to imo najlepiej kaeya+layla.

Wtedy dla raidena w obecnym teamie zmieniasz xingqiu na dendro travelera i bije z aggravate plus wchodzi electro VV od sayu.

Chociaż szczerze mówiąc możesz się też zastanowić nad alhajtamem - typ bije naprawdę przyzwoicie, electro w timku,
@internet_user7: Zhongliego to chyba nie będzie tak łatwo pozyskać ;) Nawet Dionę bym chętnie przygarnął.

Jakoś się kurczę do Dendro nie mogę przekonać, a wszędzie widzę, że ludzie Dendro Travelera zachwalają jako solidną postać. Jakiś dysonans poznawczy mam z czasów 1.3 - Traveler? Dobry? To się w głowie nie mieści ;) Na obecnym banerze 4* są chyba kiepskie więc wole nie pullować, następnym banner będę robił dla Xingqiu C2 więc stąd
@jombsik: HuTao nie może mieć więcej niż 50 procent życia bo straci bonus do dmg. Ona, Xingqiu, Layla dla tarczy, jak masz eldgy to dajesz Amber i jedziesz. DLa Raiden daj Xiangling, anemo dla vv i dendro travelera i styka
@jombsik: Traveler już od geo był w miarę przydatny, electro jest ok ale w inazumie już było electro postaci, dendro traveler jest obecnie drugim najlepszym aplikatorem dendro w grze z off-fielda, tuż za nahidą (no i collei ale ona go przebija dopiero na c6)

HT nie ma zbyt dużo wymagań dot. drużyny ale z xingqiu/yelan jest sczepiona jak psy dupami, musisz mieć wystarczająco dużo hydro żeby można było vapować i zadawać
@Pie_Man: @internet_user7 okej, obczaiłem to Dendro na Travelerze i Aggravate z Raiden/Sayu/Fischl i kurde fajne to nawet :D Jestem już prawie pewien, że będę pullował HT i przerzucę Xingqiu do jej teamu (+ pewnie Mona i Layla), ale pozostało najważniejsze pytanie: czy granie Hu Tao to po prostu dobra zabawa? ;>
@jombsik: jak najbardziej, tylko trzeba się trochę przyzwyczaić do niej. Ale odkąd w 2.1 wyszła raidenka, pomimo multum drużyn na koncie, raiden na jednej połowie a ht na drugiej to u mnie zawsze szybki przelot po łatwe 36* na abyssie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jombsik: Ja się jeszcze spytam, ile masz wishy? Jakbyś miał ich sporo po zdobyciu hu tao, to możesz spróbować zdobyć yelan, mógłbyś swobodnie zmontować rationala i team pod hu tao a tę drugą to wg uznania wsadziłbyś do któregoś z tych teamów, mone też mógłbyś wtedy ogarnąć i hu tao z drugim hydro miałaby go wystarczająco.