Wpis z mikrobloga

Śmiejecie się, że dwa komentarze wyświetlają się wdg ilości plusów całkowicie ignorując chronologię, przez co odpowiedź na komentarz może być nad samym komentarzem.

Ale tak właśnie ma być tak wynika z tego co napisał @m__b na screenie, jest to zaimplementowane dokładnie tak jak on chciał(i napisał), co z tego że nie podumał, bo był zajęty graniem w CSa xD.

Jak dla mnie wyświetlanie tych komentarzy mogłoby być co najwyżej opcjonalnie, bo jeśli jest jakiś wpis co użytkownika, nie interesuje, to po co ma czytać do niego komentarze, ale co ja tam mogę wiedzieć w końcu skończyłem informatykę na polibudzie warszawskiej, daleko mi do takiego wizjonera jakim jest Mikkele Bialek.

#wykop20 #wykop #heheszki
KondominiumKatoSocjalistyczne - Śmiejecie się, że dwa komentarze wyświetlają się wdg ...

źródło: Screenshot_20230125-120430

Pobierz
  • 16
ale co ja tam mogę wiedzieć w końcu skończyłem informatykę na polibudzie warszawskiej, daleko mi do takiego wizjonera jakim jest Mikkele Bialek


@KondominiumKatoSocjalistyczne: no to się zgadza, co jakiś "inżynierek" klepacz po polibudzie może wiedzieć o UX ( ͡º ͜ʖ͡º)
zgodnie ze spekiem którego pewnie nie ma xD


@printf: no to wszystko wygląda tak jakby ktoś nie potrafił zebrać wymagań i pozakładał im taski na zasadzie "zróbcie X" kompletnie nie dając info czym było X, jak działało w poprzedniej aplikacji, wyglądało i się zachowywało. Amatorka na maksa i tyle. A goście co to pisali sami nie byli użytkownikami więc nie ogarniali "z głowy" ja coś wcześniej działało. To podejście może się
czemu oni nie mają pojęcia o swoim portalu?


@tyrytyty: bo go nie tworzyli od początku i znaleźli się tu z przypadku, to są takzwani ludzie z łapanki.

W kryptowalutach jak widzę, że ktoś zakłada projekt i nie ma wykrztalcenia/doświadczenia z programowania, to od razu wiem, że coś takiego nie wypali i w 99% się to sprawdza, tu jest podobnie, tylko że przez wiele lat udawało się jechać na cudzym sukcesie i