Wpis z mikrobloga

Uwaga! Zuzia szuka beciaka! (PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA PRZECIEŻ WYCHOWA DZIECKO INNEGO JAK SWOJE)
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest niezależna, z pasją i silnym charakterem!
Wychowasz Filipa jak swojego syna i obdarzysz tę rodzinę miłością? W nagrodę Zuzanna ozdobi twoje ciało tatuażem! XD
Oczywiście egzotyczne hobby wymagane, Zuzanna nie zadowoli się byle oglądaniem Netflixa.

Przykre jest tylko to, że i tak ma w parach kolejkę spermiarzy z kąpiącymi siusiakami gotowymi pokochać Filipa za popuszczenie szpary. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam z nią Matcha, jakieś pomysły na gawędę?

Zapraszam do zabawy. XD

#p0lka #blackpill #blackpillscience #beciak #przegryw #bluepilll #redpill
Pobierz BanbaBanba - Uwaga! Zuzia szuka beciaka! (PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA PRZECIEŻ WYCHOWA DZIECK...
źródło: received_885255422522422
  • 22
@BanbaBanba: Mnie to #!$%@? jak one projektują na chłopa swoje własne wymagania (silny charakter i pasja) jako rzekomy wyznacznik atrakcyjności. Nie typiaro, silna kobieta która żyje swoimi pasjami nie jest dla mnie bardziej atrakcyjna. Kobieta ma być seksowna, kobieca i delikatna, a jej pasją ma być pasjonowanie się mną i moimi pasjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlaczego one nie mogą tego pojąć? Od silnych charakterów i nietypowych
@BanbaBanba: Prawie zaplułem monitor

kocham swoją prace.. czyli pracoholiczka, zawsze praca będzie ważniejsza od Ciebie i związku
Chłopcom podziękuje, szukam konkretnego faceta.. ale o co jej chodzi to nie wiadomo...
kobieta z pasją i silnym charakterem.. jaka pasja to już nie napisała.. silny charakter to raczej wada dla większości facetów
super tańczę.. bardzo kluczowa informacja jeżeli chodzi o szukanie kogoś do związku. xd
w pełni niezależna.. red flag.. żaden facet nie
Szczerze współczuję


@NoMoreTearsJustSmile: Atrakcyjność seksualna mrocznej triady jest niestety dowiedziona empirycznie, więc to kobiety kobietom zgotowały ten los nagradzając egoizm i nieproporcjonalną pewność siebie u swoich preferowanych partnerów seksualnych.

To czy jestem narcyzem, czy pisze to z przymrużeniem oka nie ma tu znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)