Wpis z mikrobloga

#ukraina

ZBRODNIE ROSYJSKIE NA LUDNOŚCI POLSKIEJ

Operacja Polska 1937 rok - 120 000 ofiar
Deportacje na sybir w kilku falach po 39 roku - 1 500 000
Akcja polska NKWD - 200 000 ofiar
Zesłani do gułagu polscy jeńcy - 170 000
Tzw. Masakry więzienne - 40 000 ofiar
Deportacje ludności do Kazachstanu w 1936 - 40 000
Katyń - 20 000
Obława augustowska - 1000
Aresztowania i szykany władz okupacyjnych - 110 000
Tysiące ofiar gwałtów i barbarzyństwa rosjan

Tak ochoczo przywoływany Wołyń też należy przypisać rosjanom — prawdopodobnie cała akcja została zaplanowana i zainicjowana przez rosyjskie służby.

Rosja to nasz odwieczny wróg — należy o tym pamiętać zawsze i wszędzie.
  • 22
  • Odpowiedz
@Niukron: cieszy mnie że ktoś zwraca uwagę o tym Wołyniu że to prawdopodobnie zaplanowana akcja. Ludzie często o tym nie pamiętają jaki wtedy ruscy mieli wpływ na Ukrainie i jak poprzez kościoły i nie tylko ryli wieśniakom bańki antypolskimi hasłami
  • Odpowiedz
Tak ochoczo przywoływany Wołyń też należy przypisać rosjanom — prawdopodobnie cała akcja została zaplanowana i zainicjowana przez rosyjskie służby.


@Niukron: Cholerni ruscy nie dośc że zaplanowali to ludobójstwo to jeszcze teraz budują pomniki tym zbrodniarzom na Ukrainie, niech ich ktoś w końcu powstrzyma!
  • Odpowiedz
  • 12
@Niukron
Wołyń to sprawka ukraińskich nacjonalistów ze zbrodniczej organizacji UPA i sobie możesz tu saszka robic fikołki ale takie sa fakty
  • Odpowiedz
  • 2
@K_R_S: to trzebaby usiąść i na spokojnie policzyć. Ogólnie myślę czy by nie zrobić infografiki i gdzieś umieścić źródła itd. Przyznam, że post miał na celu ustalenie i zrobienie listy pożytecznych idiotow / płatnych trolii. Mam w planach jeszcze kilka takich wpisów żeby nauczyć się ich rozróżniać. Ilość kacapskiej manipulacji i ilości propagandy jest ostatnio na wykopie olbrzymią. Trzeba chyba zacząć z tym walczyć powoli, bo coraz więcej ludzi z iq
  • Odpowiedz
Tak ochoczo przywoływany Wołyń też należy przypisać rosjanom — prawdopodobnie cała akcja została zaplanowana i zainicjowana przez rosyjskie służby.


@Niukron: już wam się od tego ukrainofilstwa w głowach #!$%@?ło
  • Odpowiedz