Wpis z mikrobloga

Przy okazji, próbując naprawić swoje konto, wyzerowałem Michauowi licznik obserwujących XD
Boję się nawet myśleć jak wygląda baza danych tego nowego Wykopu XD

Turbo-popsuty Wykop / #wykop / #nowywykop dla niektórych użytkowników (np. nieładujące się gorące), jak cumple pod wpisem https://wykop.pl/wpis/70153677 odkryli, jest spowodowany tym że kogoś zaobserwowaliśmy więcej niż raz. Jak ktoś był #!$%@? jak ja i zaobserwował samego siebie wiele razy to nie ładuje mu się obecnie nawet swój awatar/menu w prawym górnym rogu/swoje wpisy/wpisy które skomentował/...

Póki co nie widzę jak można by to samemu naprawić bo request odobserwowania samego siebie albo takich zduplikowanych profili kończy się wywaleniem backendu z błędem 500 xD

Na razie nie ogarnąłem jak odpisać pod własnym wpisem który mi się nie załaduje, ale będę obserwował odpowiedzi z niezalogowanej przeglądarki XD

Wołam włodarzy tego przedsięwzięcia: @wykop @m__b @a__s @lechwalesa
Wołam poszkodowanych/odkrywców/błędołapaczy: @Lasiu @JPRW @Odchod_Pasywny @ovdose
Wołam dodatkowych prawdopodobnych poszkodowanych/odkrywców/błędołapaczy: @smut @nitwoe @Koleszkaleszka @Anonalia
blamedrop - Przy okazji, próbując naprawić swoje konto, wyzerowałem Michauowi licznik...

źródło: jueAfwr

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@JPRW: @blamedrop @grzybuxd @krel @Koleszkaleszka @i-marszi
Panowie potrzebuję waszych plusów. Pod ostatnim #wykopchangelog dodanym z profilu wykop. Na szczęście nie z profilu białka więc powinniście widzieć wpis. Mój pierwszy komentarz w tym wątku. Potrzebne plusy żeby komentarz wpadł w gorące. Niech ludzie zobaczą jaki wspaniały portal mamy. Myślę, że lepsze to niż ten idiotyczny komentarz "pierwszy" w gorących.
  • Odpowiedz
PS
Jak dodacie sobie na #czarnolisto z poziomu własnych ustawień tych podublowanych obserwowanych to gorące powinny zacząć wam działać. Przynajmniej jeśli obserwowanego nie będzie w żadnym z dwóch najbardziej plusowanych komentarzy bo na komentarze czarna lista nie działa.
  • Odpowiedz
@NonServiam-: Nie zaplusuję, bo mam podwójnie zaobserwowanego elfika, a musiała się w tym wątku wpisać z nic niewnoszącym komentarzem i nie wyświetlę wpisu (°°
  • Odpowiedz