Wpis z mikrobloga

@Logan00: Pewnie znowu Janusze będą oddawać do lombardu nie dość że 500+, dodatki od państwa to jeszcze kolejny pośredni socjal. Gównioki nie znają dawnych czasów w latach 90-tych człowiek jedynie co mógł dostać od państwa to kopa w dupę a nie rząd daje 500+ a zabiera 2x więcej w podatkach, pożyczkach na zakupach.
Otrzymuj 6000zł rocznie na bombelka

Nie miej za co kupić laptopka używanego nawet


Morawiecki znowu ze swojej kieszeni rozda jakiś miliard złotych (370 tysiecy laptoków)


@Logan00: Bierdole chyba czas wyjechać na budę do Norwegii i zostawić ciepłą posadkę i mieć #!$%@? na ten kuridołek
@Skorvez_957_: Żebym dostał pierwszy komputer w latach 90" ojciec #!$%@?ł grube nadgodziny :D xD a nie że jakiś #!$%@? dał.
Teraz mamy efekty roszczeniowych darmozjadów. LVL 35+ a jak mi przychodzi pokolenie 98+ lub 2k+ do prac bazy a nie jest to duża różnica wieku xD o #!$%@? oni są nieprzystosowani do życia :D Nic nie umie, zero zainteresowania robotą, zero samo kształcenia :D Ale pensję by chciał 8k netto :D
@IlawaNidzica: No sporo rodzin ma komputer. A ten program jest skierowany do nieudaczników którzy latami dostają bombelkowe nie byli zainteresowani odłożyć choćby po 50 zł miesięcznie na zakup takiego sprzętu. Dadzą tej patoli laptopy to następnego dnia te znajdą się w lombardzie i dzieciak jak nie miał komputera tak dalej go nie będzie miał, a rodzic powie "synek a kto tyle dał jak nie PiS?"
@K_O_R_N_I_K:
To był mój opis w 100% xD Też tak mam jako teoretyk umiem dużo gadać, siedzieć na w biurze i nie brudzić sobie dwóch lewych rąk podczas. Większość buja się ale mało ma ustabilizowaną przyszłość. Ale nic nigdy nie dostałem od państwa nawet jeśli brakowało złotówki by zmieścić się w limit podczas gdy patologie zawsze dostawały rybę zamiast wędki przez co wychowujemy kolejne roszczeniowe pokolenie. Państwo nie jest od tego
Dadzą tej patoli laptopy


@andrzej-roman: właśnie jeszcze większy problem w tym, że dadzą wszystkim laptopy. Bo Polaków w wieku do lat 17 jest 6,8mln, więc dziesięciolatków jakieś właśnie 400k. Bo rozdawanie patoli to standardowy program PiS, ale jako pracująca bym się wręcz wkurzyła, gdybym dostała komputer na moje dziecko, skoro już mam i to tylko problem
@IlawaNidzica: No i to jest właśnie problem, jedni żyją z minimalnej a pieniądze na komputer jakoś mieli i oni np w takiej sytuacji są stratni. Bo oni kiedyś musieli z czegoś zrezygnować aby zainwestować w sprzęt.
Ale to tylko pokazuje że program 500+ jest #!$%@? wart i powinien być zwykłym bonem na zakup sprzętu jak laptop/drukarka, książek, opłacanie zajęć dodatkowych a nie jako zwykła forma gotówki do łapy bo ludzie całe