Wpis z mikrobloga

@kowalik: tak z ciekawości, czemu taki okres? :) pytam, bo swój mam trochę ponad 1.5 roku I chciałbym zmienić, ale to fanaberią a nie potrzeba, bo obecny telefon działa idealnie
@sayda: ja kupiłem 6 lat temu telefon pod kątem tego by go jak najdłużej nie zmieniać i się to założenie ciągle sprawdza.

Właściwie nie mam powodu żeby go zmieniać, przez te 6 lat nowsze telefony nie oferują dla mnie nic co byłoby warte ich ceny.

Gdyby jakaś konkretna rzecz by mnie kusiła to dodatkowo bym rozważył alternatywy. Np zdjęcia = aparat fotograficzny. Gry = konsola. Nie wiem co jeszcze..
@sayda: Ja zmieniałem zawsze na jedną generację wstecz od aktualnej. Nie wyobrażam sobie telefonu bez rysika więc używam Samsunga Note. Jak wyszedł 10 to ja kupiłem używanego 9. Jak wyszedł 20 to kupiłem używanego 10. Ten 10 mi spadł i rozwalił wyświetlacz, a że nie było nic ciekawego używanego to kupiłem nowego 20 i tak od dwóch lat go używam. Teraz wypadałoby kupić S22 Ultra, ale chyba nie chcę zakrzywionego wyświetlacza
@sayda: az się zepsuje jak na razie nic nie dotrzymało mi 3 lat jeżeli chodzi o smartfony.
raz tylko z mojej winy.
Nie cierpię zmieniać telefonów i najchętniej miałbym jeden cały czas.