Wpis z mikrobloga

Ma ktoś TV Sticka od Realme?
Na necie w sumie same pozytywne opinie. Wahałem sie pomiędzy mi boxem a tym stickiem od realme. Padło na realme no i mam takie mieszane odzcucia, nie wiem czy to tylko mój model tak ma. Wszyscy zachwalają prędkość tego urządzenia, no według mnie płynna to ona na pewno nie jest (chyba że mówimy o płynności wideo które odtworzymy xD). Menu potrafi zlagować, pilot potrafi się zacinać (baterie ofc nowe), czasami mimo podłączenia do sieci WIFI w której internet jest na 100% stick gada, że brak połączenia z internetem.

#tvstick
#realme
#android
#androidtv
#tvbox
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@kretovsky
kupiłem również ostatnio, zdarzają się lekkie przycinki w działaniu. A jak masz podłączonego, do portu USB bezpośrednio czy ładowarka ? gdzieś mi się minęło na jakiejś stronce że w starszych telewizorach mogą być gniazda nie dające odpowiedniego napięcia i urządzenie może nie działać poprawnie (niektóre sticki nie uruchomią się wcale). Z rozłączonym netem się nie spotkałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@kisiuu: jakiś leciwy samsung 32', mam podpiety pod gniazdo usb od telewizora. Co do internetu to problem wystepuje o dziwo nie podczas korzystania z urządzenia (tak, że nagle wywali brak neta) tylko po tym jak odpalam tv+stick na świeżo.
  • Odpowiedz
  • 0
@kisiuu: lipa na maksa, kupilem drugiego, pierwszego zwrocilem, o ile w drugim pilot dziala o niebo lepiej (nawet z fabryczna naklejka na gorze pilota) to dalej mam problemy z polaczeniem, dwie sieci wifi, do kazdych potrafi sie laczyc i sie nie polaczyc, albo jest polaczony i nie ma internetu (a w kazdej sieci wifi internet jest) albo probuje sie polaczyc gada ze niepoprawne haslo, daje jeszcze raz enter (nie edytujac hasla)
  • Odpowiedz