Wpis z mikrobloga

Ojciec 18latki w najgorszym wypadku będzie patrzył jak córka podjeżdża pod dom w meśku z jakimś oskarkiem developerskim lat 30.


@git-reset-hard-head: taki problem rozwiązuje obecny kochający ojciec. Nie, żyjący w tym samym domu to nie od razu obecny. Też mi się kiedyś wydawało to przesadzone, ale no niestety, obserwując koleżanki i dziewczyny z rodziny sprawdzalność zasady 100% XD
@bigos555: a co takiego traci? 1000zl alimentów miesięcznie, jeżeli nie będzie chciał mieć z laską nic wspólnego?

Nie próbuj robić krwy z logiki i nie udawaj, że w przypadku niechcianej ciąży facet jest w takiej samej ciemnej dupie jak kobieta, bo tak nie jest.
że w przypadku niechcianej ciąży facet jest w takiej samej ciemnej dupie jak kobieta


@git-reset-hard-head: A czym się różni? Matka nie ma jakiś większych obowiązków wobec dziecka, niż ojciec. Dokładnie tak samo może się nim nie zajmować jak i ojciec. Nie rób #!$%@? z logiki. Ryzykuje najwyżej alimentami i to z reguły mniejszymi. Można też dzieciaka w ogóle nie rodzić.
@bigos555: ponieważ w ogóle mnie nie przekonałeś, a Twoje tezy w ogóle nie mają pokrycia w rzeczywistości, proponuję zakończyć bezowocną dyskusje. Życzę Ci córki, a sobie oczywiście syna ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Według Głównego Urzędu Statystycznego, w Polsce matki wychowujące samotnie swoje dzieci stanowią w Polsce 19,4 proc. wszystkich rodzin. Samotni ojcowie to 2,8 proc. rodzin


Mój komentarz do cytatu jest taki, że matki to pewnie w