Wpis z mikrobloga

Twórca DarkLine @browarek twierdzi, że wcale nie ukradł kodu z mojego moda Wykop X

Kilka dni po tym jak stworzyłem "Wykop X - niezaokrąglone rogi"
- w skórce "DarkLine" pojawiła się funkcjonalność "Wyłącz zaokrąglone rogi".
Kod skopiowany CTRL+C, CTRL+V - pan #programista15k
nie miał czasu nawet zmienić kolejności elementów,
żeby chociaż wyglądało jakby to sam napisał. Ale nie, jedynie usunął moje komentarze XD XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Umieściłem więc wtedy w kodzie źródłowym u siebie info do pana programisty, że jak nastepnym razem tam zajrzy, to przeczyta, że nieładnie kopiować czyjś kod (a napisanie tego prostego CSS-a to przecież banał i kilka, kilkanaście minut klikania ii gotowe).

@browarek znowu chciał coś skopiować i odkrył dzisiaj mój easter egg w kodzie źródłowym
a teraz #afera: pruje się do mnie z ryjem, że absolutnie nic nie kopiował! ( ͡ ͜ʖ ͡) #wykopseriousbusiness

SebastianDosiadlgo - Twórca DarkLine @browarek twierdzi, że wcale nie ukradł kodu z m...

źródło: EtdPB3h

Pobierz
  • 37
wow brawo panie 15 lat w IT prujesz sie o klasy css z wykopu, co mam tam swoje nazwy wstawić? Na pw pisałeś mi, że wszystko jest skopiowane od ciebie - pisze to czlowiek 15 lat w IT to tak musi być ()

Ty klasy css sam piszesz czy kopiujesz je z kodu wykupu?
@browarek: mam z Ciebie mega bekę, bo zamiast przyznać, że skopiowałes kilka linijek, to idziesz w zaparte i udajesz debila, że nie wiesz o co chodzi XD

Jak 5-letnie dziecko przyłapane na zjedzeniu cukierka, które mówi, że o żadnym cukierku nic nie wie.

Bardzo dziwnym zbiegiem okoliczności kolejność 16 elementów ze wszystkich miejsc na wykopie jest u Ciebie DOKŁADNIE taka sama jaka była u mnie kilka dni temu. No popatrz. Prawdopodobieństwo
SebastianDosiadlgo - @browarek: mam z Ciebie mega bekę, bo zamiast przyznać, że skopi...

źródło: dziwny zbieg okolicznosci

Pobierz