Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, ponawiam ogloszenie o prace juz z widełkami :)

#praca #django #python #pracakrakow #programowanie a no i fajni klienci, teamy NBA, NHL etc , piwo i słodycze w biurze :>

copypasta:

Programista Django

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Mile widziane zgłoszenia od osób zarówno z wieloletnim doświadczeniem jak i dopiero rozpoczynających karierę programisty (w tym studentów/absolwentów kierunków informatycznych).

Wymagania

Znajomość języka angielskiego - co najmniej komunikatywna (w mowie i w piśmie)

Znajomość pythona i django - w stopniu co najmniej dobrym.

Znajomość relacyjnych baz danych i SQL - w stopniu co najmniej dobrym.

Znajomość HTML i CSS

Znajomość javascript i jquery

Doświadczenie w programowaniu C++ będzie dodatkowym atutem (nie wymagane).

Dla osób z mniejszym doświadczeniem/studentów: wszelkie własne projekty zrealizowane w django bedą dodatkowym atutem.

Znajomość javy - niewymagana, ale będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Wynagrodzenie od 20 do 70 PLN/h PLN netto (3200 do 11500 PLN miesięcznie) - zależnie od doświadczenia i potencjału.

Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy z domu, możliwość niepełnego czasu pracy.

Współpraca na zasadzie kontraktu (osoby mające 1-osobową działalność) bądź na umowę o dzieło.

Udział w ciekawych i wymagających projektach dla klientów w USA m. in. aplikacje dla NBA, NHL używane przez setki tysięcy użytkowników, duży system reklamowy typu RTB (tysiące żądań na sekundę, skalowalna infrastruktura)

Pracę w młodym, dynamicznym zespole złożonym z doświadczonych osób.

Możliwość nabycia doświadczenia przy pracy w złożonych projektach dla zagranicznych klientów

Prosimy o wysyłanie CV na adres

jobs@i2asolutions.com
  • 20
  • Odpowiedz
@s_sndr: " Pracę w młodym, dynamicznym zespole złożonym z doświadczonych osób."

To mnie zawsze rozwala. Młodzi ale doświadczeni, a na dodatek dynamiczni. Wyrzucacie ludzi po paru miesiącach jak już zasługują na wyższe premie czy sami uciekają że tacy "dynamiczni"? :)
  • Odpowiedz
@plazma: Python nie jest trudny, learning curve jest naprawdę przystępny. Sam niedawno zaczynałem od poziomu 0 i to jak szybko pojmiesz zależy głównie od ciebie. Trochę gorzej z Django, bo wymaga już trochę większego zaangażowania.
  • Odpowiedz
poszukiwany także tester aplikacji mobilnych i webowych :) ogłoszenie wkrótce, ale zglaszać się już można :)
  • Odpowiedz