Wpis z mikrobloga

: masakra, ja starałem się nie schodzić poniżej 0,6e/km. A z CH wracałem często za stawkę ~0,8-0,9e/km


@bartolini_gabka: ładne stawki ale chyba nie na małe auta OO

No bo tak się powinno latać. Nie rozumiem czasem jak ofertuję transport za 0,6 z podlotem a dostaję info, że są tańsi -
-

@Qfarcowy: rumuni jezdzą po 0.3 niektórych kierunków liczymy tanio zeby tylko ruszyć.... stanie przez kilka dni wychodzi drozej
@bartolini_gabka: Tiaa, nie pytaj jakich idiotów spotykam na trasie... Czasem zastanawiam się jakim cudem Ci ludzie jeszcze mają pracę. No, ale rozwiewa się wszystko w weekendowych pogawędkach. Latają za 20gr od kilometra bez podstawy ani żadnych dodatków. Nic dziwnego, że szefostwo trzyma takiego :D
@kozaqwawa: Ostatnio leciałem na portugalię z chłopaczkiem z MP-Transa (pewnie znasz ;)). Pieprzony przeładowany był niemiłosiernie + 2 baki pełne (tiaa przeabiane renówki) i tylko mu palcem u Hiszpana pomachali :) Nie jest źle. Fakt, faktem w A jest #!$%@? strasznie.

FR leci się landem w nocy i jest git ;)
Latają za 20gr od kilometra bez podstawy ani żadnych dodatków. Nic dziwnego, że szefostwo trzyma takiego :D


@Qfarcowy: a jakiego ma trzymać jak spedycje tez #!$%@? tną z każdą wyceną? wymagają cen 0.38-0.4 bez dolotu i sredniej 85kmph przy liczeniu TT

FR leci się landem w nocy i jest git ;)


@Qfarcowy: kabotaż to ci mogą i na parkingu i na pompie sprawdzić.... nie chwaląc sie jestesmy jedna z pierwszych
@bartolini_gabka: @Qfarcowy: to jest standard ale ostatnio lepsze pepiki miały ogłoszenie: doładunek w kółku ;D z datami fix.....

przed swietami było fajnie od razu było widać kto jest nowy w branży ;D niektórzy proponowali 600e za trase warszawa-lyon przy informacji ze tylko kółko ;D
@kozaqwawa: Ja nawet nie włączałem giełdy żadnej jak zjechałem na święta, stwierdziłem, że na ten rok już dość :) Udało się z tym wyjazdem z PL na EU, później jak już 7 zjechałem ze Szwecji na Danię zaczęło się #!$%@?ć, ale styczniowy wyjazd uważam za mega udany.