Wpis z mikrobloga

MEETUP TAGU #blackpill i #przegryw 2023

Na spotkaniu zadałem kilku kolegom z tagu, dlaczego uważają siebie za "przegrywów"

Mirek699 - Spotkałem się z chłopakami z tagu, żeby przedyskutować to, że wszystkie dziewczyny mnie odrzucają. Niestety od urodzenia mam zły charakter i nie szanuję kobiet, poza tym nie byłem na strajku kobiet i głosowałem na konfederacje.

3/10cel - Myślę że przegrywam dlatego, że codziennie czytam tag #blackpill na wykopie. To ryje banie! Od czasu gdy zaczałem interesować się looksmaxxingiem i zwracać większą uwagę na wygląd moje powodzenie u kobiet spadło do zera.

Smutnażaba123 - Zawsze miałem problem z trzymaniem ramy i dobieraniem paska do spodni. Niby jak mam to robić? Ojciec mnie nigdy tego nie nauczył. Dlaczego kobiety są takie bezlitosne dla osób które nie mają dobrego charakteru? Dlaczego żadna nie może zwrócić uwagi na to że jestem atrakcyjny fizycznie?

Przegrywix - Niby złapałem za rękę dziewczynę, ale umówiłem się z nią przez tindera, potem okazała się być przybyszem z odległej planety i po naszym spotkaniu na nią odleciała. Chyba jednak bluepillowcy mają racje i na tinderze nie ma normalnych dziewczyn, muszą brać się z innego wymiaru...

Konsumentczarnejpigułki - Jestem sfrustrowany tym że kobiety wolą mężczyzn po 40 roku życia... Może redpillowcy mówią prawdę i wtedy mężczyzna jest najbardziej atrakcyjny? Nienawidze swojego wyglądu, wysokiego wzrostu, równej linii włosów i braku zmarszczek. Muszę się jak najszybciej postarzyć, wtedy będę prawdziwym mężczyzną a takiego dziewczyny kochają.

#blackpill #przegryw #niebieskiepaski #redpill
Pobierz 6na10cel - MEETUP TAGU #blackpill i #przegryw 2023

Na spotkaniu zadałem kilku kolego...
źródło: r44634
  • 4