Wpis z mikrobloga

Dopiero teraz zrozumiałem że #alkoholizm to choroba emocji, nie byłbym w stanie być z kobietą, nie mówię że nie miałem dziewczyn, ale tak na poważny związek to bym jej tylko życie zmarnował, bo każdą kłótnię czy coś zapijałbym.
Przykład z 7:00 dzisiaj zepsuła mi się głupia lampka i przestała świecić i już byłem taki #!$%@?, że miałem myśli żeby zapić, ogólnie ostatnio przeżywam gorszy okres.
Wiadomo siłownia czy medytacja mi pomagają na to, ale dopiero teraz zauważyłem, że ja po prostu regulowałem emocje, alkoholem czy narkotykami, chociaż to niczym się nie różni.
Pozdro musiałem się wyżalić.
#alkohol #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
  • 32
Przykład z 7:00 dzisiaj zepsuła mi się głupia lampka i przestała świecić i już byłem taki #!$%@?, że miałem myśli żeby zapić


@Gzyro: Jaka lampka? Ja bym wykorzystał okazję, żeby kupić sobie nową, lepszą. Już by była kliknięta i tylko czekać kuriera.
@Gzyro: Tak samo mają ludzie z słodyczami. A pomyśl co by było, gdyby ludzie zamiast w takiej sytuacji się upijać/objadać/jarać, zaczęli by biegać, ćwiczyć na siłowni z #!$%@?? ;)
@Gzyro: Po prostu jesteś uzależniony i każdą, nawet najmniejszą głupote chcesz sobie wynagrodzić piciem. Potrzebujesz pretekstu, usprawiedliwienia. Wiem, bo miałem podobnie z jaraniem.
@cutthroat: tzn. ja nie chcę umniejszać nigdy jak ktoś ma źle, mówiąc, że ktoś ma jeszcze gorzej. Ale patrzę na swoje życie, że uświadomienie sobie pewnych problemów wcześniej niż później i wyjście z nich to jest jedno z najlepszych rzeczy co mnie w życiu spotkało.
@Gzyro: kiedy wy macie czas byc #!$%@?!? Mi nie raz ciezko znaleźć jeden dzien w miesiącu żeby że znajomymi do flachy usiasc. Gdybym smarował dzien w dzień to by mnie z roboty wywalili, bankowo stracił bym prawo jazdy, a potem byłbym już na prostej drodze do zostania lumpem.
@partycjaD: na chuy mu ta terapia?niech idzie i leczy problem a jego problem to emocje nie przepracowane.Niech szuka dobrego psychoterapeuty i tyle.Nauczy się radzić sobie z emocjami to i alkohol mi nie będzie potrzebny
@Gzyro: kup sobie CDP Cholinę (Cytykolina), po 2-3 tyg już Ci się nie będzie chciało, regeneruje receptory dopaminowe i działa na każde uzależnienie