Wpis z mikrobloga

@kropla_bez_kitu_benc: Merytorycznie to wygląda tak, jakby chłop przeglądał Wykop na kilku tagach. Ten, co pisze teksty na tym kanale, ma czasami problem z błędami rzeczowymi. W tym zespole jest raczej kilka osób, a nie cały sztab, a samo info jest często ograniczone do nagłówków kilku gazet.

Tylko że to jest publicystyka, a publicystyka jest oparta na opinii, a nie na faktach. Trudno powiedzieć, że ktoś jest #!$%@? w przekazywaniu opinii. Jak
@analboss: wydaję mi się, że montaż robi sam, bo kiedyś tłumaczył że tworzy jakieś materiały dla Bartosiaka czy tam kogoś.

Ja bym tak surowo nie oceniał, to wszystko jest bardzo ładnie zrobione, niestety trochę za dużo dramatyzmu jak dla mnie. Wolę chłodniejsze analizy plus gość opiera sie zazwyczaj na jednym źródle, czyli Rohan Consulting. Mimo wszystko plus za wyjątkowo fajną oprawę.
gość jest merytorycznie co najwyżej przeciętny


@analboss: przeciętna to jest twoja stara, GTBT może się nie podobać bo jest prowadzone w stylu popularno-naukowym by dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, ale mówić że to gówno to trzeba być odmóżdżonym przegrywem z wykopu