Wpis z mikrobloga

Czy jest ktoś w play unlimited? Wyczyściło wam gb które mieliście na koncie?

Może przybliżę co się stało. W ostatnią sobotę siedziałem w pracy aż dostałem wiadomość ze Internet mi się kończy. Przez 4-5 ostatnich lat zbierałem transfer wiec to nie możliwe. Przed świętami jeszcze miałem ze 150gb. Skontaktowałem się z konsultantem który powiedział ze nie miałem żadnego aktywnego pakietu na Internet. Na mój argument ze nie musze mieć pakietu na Internet żeby dostawać gwarantowane 6gb w ofercie Play Unlimited, konsultant mnie okłamał że te GB się nie sumują i właśnie się dowiedział ze to ich błąd systemu na moją korzyść. Czysty absurd i konsultant o tym wiedział albo nie wiedział bo jest za głupi. Jedyne co mógł zrobić to założyć zgłoszenie. W zgłoszeniu napisałem ze chce dostać wykaz co stało się z moim Internetem itd. Mija tydzień a ja dostaje odpowiedz na zgłoszenie. Według konsultanta moje pakiety dobrze się sumują w unlimited (wcześniejszy mnie okłamał albo nie wiedział). Miałem jeszcze aktywne dwa pakiety 2gb za 10zl i 1gb za 5zł a one się nie kumulują i według nich jest wszystko OK. Musiałem kupić pakiet żeby nawet z głupiego messengera korzystać ale to nie ma nic wspólnego z moim zgłoszeniem.

Teraz się zastanawiam czy zostać w play czy najzwyczajniej w świecie nie iść gdzie indziej. Zaczynam z czystego konta i nie widzę problemu w zmianie operatora. Jest cos teraz wartego uwagi? Zależy mi na wszystkim darmowym i 10-15gb za 25zł. Dziewczyna ma premium mobile ale ja się zastanawiam nad plushem.

#play #premiummobile #plush #plus #orange #tmobile #telefony #smartfon #pomoc
  • 2
@ArniHell: jaki miałeś pakiet że niewykorzystany internet przechodził Ci na kolejny miesiąc? Mi też przechodził kiedys na kolejny miesiąc ale od kilku miesięcy "magicznie" przestał i tyle. Żadnego powiadomienia ani nic, stwierdziłem wtedy że pewnie zmiana warunków pakietu i się wycwanili...
A jeszcze dodatkowo ostatnio na nocce w pracy skończył mi się pakiet cykliczny (solo L) i bez żadnego powiadomienia przez ok. Godzinę play pobierał sobie za internet z karty, z