Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: Miały, miały. Już 10 lat temu wiedziano o planach stworzenia rządu światowego i tak się teraz dzieje na naszych oczach, a wy to możecie sobie albo posłuchać Andriu, jak to na niego mówią zagraniczne elity, jak mówi it was moar it was moar moar that we afford, albo możecie dalej wyśmiewać szurów, albo możecie mieć obsraną zbroje, a ja mam wywalone już za późno na nawracanie ludzi po tym jak
Wszystko dzieje się publicznie tutaj, https://www.weforum.org/events/world-economic-forum-annual-meeting-2023 w Forum Ekonomicznym w Davos założonym 1971, czyli wtedy, kiedy pieniądz przestał mieć oficjalnie pokrycie w złocie i od tego czasu można go było tworzyć z powietrza. Minęło 52 lat i teraz sataniści z przerażającymi twarzami mówią otwarcie o rządzie światowym, cyfrowym pieniądzu itp. itd. A piss i "Andriu" to są pionki i wszystkie partactwa na szkodę p0lski są robione celowo na polecenia z zewnątrz. Trzaskowski,
@sandal: Rosja wraz z Chinami nie zgodziła się na warunki Rządu Światowego, bo były one oczywiście na korzyść Stanów. Jednak ten zabieg był celowy i miał za zadanie wywołanie wojny, której głównym celem jest zubożenie Europejczyków i zredukowanie ludności.
Rosja wraz z Chinami nie zgodziła się na warunki Rządu Światowego,


@Cechini_Mistrz: Przeciez to sa bzdury, przyjrzyjmy sie jak to wyglada w praktyce:
Rosja jest konsekwentnie niszczona przez putina od 2 dekad.
Spadla liczba sily roboczej od 2007 do 2022 z 89 mln do 72 mln.
Po wybuchu wojny w 2014 rosyjskie PKB spadlo o polowe i nigdy na ten poziom juz nie wrocilo
Przez 2 lata trwania covida rosja odnotowala
BayzedMan - >Rosja wraz z Chinami nie zgodziła się na warunki Rządu Światowego, 

@Ce...

źródło: proxy-image (15)

Pobierz
Rosja wraz z Chinami nie zgodziła się na warunki Rządu Światowego, bo były one oczywiście na korzyść Stanów. Jednak ten zabieg był celowy i miał za zadanie wywołanie wojny, której głównym celem jest zubożenie Europejczyków i zredukowanie ludności.


@Cechini_Mistrz: idź sobie na grupki antycovidowe z boomerami
@Cechini_Mistrz
Człowieku w Chinach jest zamordyzm, jest system wykrywania twarzy, niedługo koniec tam z gotówką, bo już z prywatnością skończyli dawno. Plus spawają ci drzwi gdy masz covid.

W Rosji mordują i sadzają do więzień gdy sprzeciwiasz się władzy.

to ja już chyba wolę to USA