Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, nie ma dla mnie miejsca w polskim internecie. Dosłownie nigdzie nie uda mi się odnaleźć.

Wykop - masowy role play game gdzie udajemy, że średnia pensja w Polsce to 10k, jesteśmy ekspertami wielu dziedzin, ludzie poniżej 190cm wzrostu nie mogą się z nikim umówić, do tego budowanie portalu pod tubę propagandową pisu + stulejarstwo

hejto - totalny słodko pierdziasty cringe na każdym kroku, jakieś kasie i tomki, portal chyba dla zakolaków mariuszów z Radzymina (ale znajomym mówią, że są z Warszawy) w kolorowych skarpetkach i śmiesznych koszulkach z rickiem i montym, moderator pieniacz + community budujące swoją tożsamość na bazie antypatii do innego portalu

reddit.pl - totalne sojactwo, woke contnent tworzony dla korpo NPCów z jednej taśmy produkcyjnej fabryki z logiem netflixa, ojkofobia, psuedo nowoczesność

lurker - portal dla wieśniaków chcących czuć się mądrymi przez forsowanie jakichś totalnie odklejonych poglądów, circlejerk dla wszystkich życiowych frustratów z horyzontami bardziej wąskimi niż kieszeń w damskich jeansach

4chan - nawet nie chce mi się zaczynać

grupki na fejsie - dzieciarnia, tryhardy, trzydziestoletnie memy

#zalesie #wykop #hejto #gownowpis
  • 10