Wpis z mikrobloga

175 345,67 - 13,39 = 175 332,28

Dzisiaj w końcu jakoś się zmotywowałem do wcześniejszego wstania. Konieczne było niemałe poświęcenie - położyłem się spać już o 23:30 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie powiem, w sprawnym zbieraniu się rano bardzo pomaga niedziałająca apka wykopu xD

W każdym razie udało się wystartować o 4:59.

Solidnie sypało w nocy, więc tym razem bez namysłu założyłem traile, a że były -3°C to rękawiczki i czapka były konieczne. Deadline miałem na okolice 6:30, więc niespiesznym tempem sobie poleciałem na ciut dłuższą trasę. Zahaczyłem o Zalew Nowohucki i Muzeum Czynu Zbrojnego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Biegło się fajnie, choć "niestety" służby się popisały i bardzo sprawnie poodśnieżały i posypały wszystko solą - więc zamiast skrzypiącego śniegu pod nogami miałem głównie skrzypiącą sól i rozmemłaną breję. Cóż, uroki życia w mieście ()

Na koniec załatwione zakupy bułeczkowo-obwarzankowe, a pod domem obowiązkowo odśnieżanie i skrobanie samochodów żeby potem było lżej.

Czołgiem Mircy i Mirkówny! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miłego piątunia! ( ͜ʖ)

#sztafeta #enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow
Pobierz enron - 175 345,67 - 13,39 = 175 332,28

Dzisiaj w końcu jakoś się zmotywowałem do wc...
źródło: IMG_0921
  • 7
@gusguster: kupiłem parę miesięcy temu - Asics Gel Sonoma 5 GTX, jak były na przecenie w Zalando. Ludzie marudzą że im te buty szeleszczą - mnie to wali, bo w nich biegam a nie bawię się w ninję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Doskonale przetrwały 35km w deszczu i błocie w Piwnicznej, mają bardzo dobrą przyczepność przy ostatnich mrozach i śnieżycach, a gdybym do nich zakładał stuptuty to