Wpis z mikrobloga

typie, znajdź mi jeden wpis białka, że się sra o wrzucanie tego samego obrazka xD
choćby nawet przez zielonki, na nocnej. xd
on to nawet na rumuna ma wyje#ane, i ze stoickim spokojem przyjmuje wszystkie rumuńskie ekscesy i kontrowersje.
widzisz, jakiego mama admina?
nie to co tamta mamałyga. xD
#muremzabiaukiem

#!$%@?ł się, bo ktoś wrzucał co chwilę ten sam obrazek, a nie o to, że ludzie wrzucają kilka na raz, ale chyba
@dos_badass: Ale po co mam Ci znaleźć jakiś wpis Białka na ten temat. Równie dobrze mogę iść w drugą stronę i powiedzieć, że Hejto lepsze, bo znajdź mi gdzieś czerwoną belkę z oświadczeniem orlenu xD . #!$%@?ł, bo #!$%@?ł, ale to, że Białek nie zrobił tak samo, nie znaczy, że jest cudowny. A i nigdzie nie napisałem, że to popieram, choć rozumiem, bo nie mają tyle hajsu od orlenu i z
człowieku, nie wiem nawet czy to nie w tym wątku znajdziesz moj komentarz, z ocena biauka i jego współpracy z orlenem(i skandaliczne ukrywanie bądź usuwanie nieprawomyślnych treści, i kłamstwa obajtka, brudnej pały).
akcje z moderacja i wiele innych nieładnych zagrań wykopu, już przemilcze.
mówimy teraz o zachowaniu admina, skup sie.
wskaż mi, gdzie białek się zesrał, i zaczął sapać do ludzi, i rumakowac.
powtarzam, mamy co mamy, trudno.
ale mogło byc gorzej.
@dos_badass: No i z jednej strony szkalujesz wykop i zachowania administracji, a z drugiej piętnujesz admina hejto, bo Białek tak nie zrobił. Zgadzam się z Tobą, że #!$%@? postąpił, ale argument typu "A BO BIAŁEK NIE" jest absolutnie z dupska w tym momencie
@ThaFog: ale ja generalnie to w dupie mam ten argument, jak i inne zarzuty.
ty stanąłeś w obronie tamtego kretyna z hejto, więc ci udowodniłem, że nasz takim kretynem nie jest. xD
wykop jest spie#dolony, ale z czasem złapie pewnie oddech.
nie mam zamiaru nigdzie iść, bo mi się nie chce.
to ty masz jakies pretensje do wykopu.
mnie to wali, kto co i gdzie.
jestem tu, ty se bądź tam.
@lktr1:

możesz spróbować hejto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tam można nawet dodawać wiele obrazków w poście


I nawet nie trzeba ich wcześniej zapisywać. Można po prostu wklejać wycięte wcześniej zrzuty ekranów. Bardo wygodna opcja.
@dos_badass: Nikogo nie bronię, jak powiedziałem zgadzam się z Tobą, że zrobił #!$%@?. Dla mnie po prostu bez sensu jest #!$%@? na wykop ze względu na masę krzywych akcji i jednoczesne jego wybielanie przez pryzmat jednej sytuacji na hejto ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i druga sprawa, że mimo że zrobił, co zrobił, to miał na tyle odwagi, żeby się przyznać i oddać stanowisko (jak wspomniał @