Wpis z mikrobloga

Ten nowy wykop to tragedia, nic nie działa. Najbardziej "boli" mnie brak powiadomień z tagów które obserwuje, niedziałające czarne listy, i że Imagus nie odpala gfy i streamable po najechaniu tylko trzeba kliknąć. No i brak czytelności.
Stary wykop był lepszy bo był czytelny i wszystko jako tako działało. Change my mind.
#wykop
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minieri: jeżeli masz się uczyć wykupy od nowa - możesz spróbować hejto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tam można nawet dodawać wiele obrazków w poście a tutaj biauek przez ponad 15 lat nie był w stanie załatwić tego ficzera xDDDDD
  • Odpowiedz
@Minieri
Hejto poczuło krew i robi nachalny marketing. wykop pewnie jeszcze z tydzień i będzie używany. ale też wolę.to niż kagańce jak na Reddit gdzie jak coś nie podejdzie to baju baju
  • Odpowiedz
@Minieri: nic nie odpierdziela - sprawa już została wyjaśniona i zamknięta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

faktycznie reagują na każde sugestie dot działania portalu - nawet dokumentację API dla deweloperów mają już przygotowaną!

https://docs.hejto.pl/
  • Odpowiedz
@Minieri: jeżeli masz się uczyć wykupy od nowa - możesz spróbować hejto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


tam można nawet dodawać wiele obrazków w poście a tutaj biauek przez ponad 15 lat nie był w stanie załatwić tego ficzera xDDDDD


@lktr1: co ty pierdzielisz?? xDDD
przecież tam się ta afera ze zyebanym adminem zaczęła właśnie od tego, by nie wrzucać obrazków za dużo, bo serwery
  • Odpowiedz
@dos_badass: kosztują dużo bo działają, w stosunku do biauka aka "paróweczki orlenowskiej" co przy dotacji ponad 1 800 000zł nie jest w stanie ogarnąć normalnych serwerów, a mówimy tutaj o ludziach którzy klepią kod po godzinach i nie mają żadnych dofinansowań
  • Odpowiedz
kosztują dużo bo działają


@lktr1: nie rozmawiamy tutaj o kosztach, tylko o tym co wypisujesz.
a raczej, o twojej propagandzie i spamowaniu o hejto.
wykop ssie, białek ma wiele za uszami, vide orlenowskie kłamstwa, niepojęte zachowania moderacji etc.
jak allegro zmieniało szate, każdy płaku płaku(ja też), ale idzie
  • Odpowiedz
nic nie odpierdziela - sprawa już została wyjaśniona i zamknięta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lktr1: masz tylko jedną okazję by zrobić dobre pierwsze wrażenie.
coś nie pykło, ciężko tam się zadomowić. nie w składzie takich ludzi. xD
bawcie się w lurkery hejto i inne duperele.
  • Odpowiedz
@Minieri: to że niue ma powiadomień z tagów świadczy o tym że nikt tego nie testował XD mnie najbardziej w-----a to ze powiadomienie odnosi się do całego wpisu/wykopu a nie do komentarza i teraz weź szukaj tej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Minieri: mnie najbardziej wkurza, że w swoich obserwowanych nie widzę wpisów z tagów które obserwuję. Wchodziłem tutaj żeby pogadać o snookerze, tenisie i pooglądać golgify. I żadnych z tych rzeczy w obserwowanych nie widzę.
  • Odpowiedz
Nie żartuj, widziałem co tam admin odpierdziela, ja tam nie pójdę. Wolę ten syf tutaj.


@Minieri: bo się do spierdoksa doczepił? Juz bez przesady, lepsze to niż k-------e się za hotdogi z Orlenu
  • Odpowiedz
ale też wolę.to niż kagańce jak na Reddit gdzie jak coś nie podejdzie to baju baju


@czuczer: na reddicie założenie nowego konta to jedno kliknięcie jak masz pewne rozszerzenei w przeglądarce, tam nawet maila nie sprawdzają XD
  • Odpowiedz