Wpis z mikrobloga

@Minieri: jeżeli masz się uczyć wykupy od nowa - możesz spróbować hejto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


tam można nawet dodawać wiele obrazków w poście a tutaj biauek przez ponad 15 lat nie był w stanie załatwić tego ficzera xDDDDD


@lktr1: co ty pierdzielisz?? xDDD
przecież tam się ta afera ze zyebanym adminem zaczęła właśnie od tego, by nie wrzucać obrazków za dużo, bo serwery kosztujo! xDDD
kosztują dużo bo działają


@lktr1: nie rozmawiamy tutaj o kosztach, tylko o tym co wypisujesz.
a raczej, o twojej propagandzie i spamowaniu o hejto.
wykop ssie, białek ma wiele za uszami, vide orlenowskie kłamstwa, niepojęte zachowania moderacji etc.
jak allegro zmieniało szate, każdy płaku płaku(ja też), ale idzie się przyzwyczaić.
wygląd wykopu jest nowy. imo chooojowy, ale idzie się przyzwyczaić, jak do wszystkiego.
natomiast białek słusznie obrywa za skopane działanie i
@Minieri: mnie najbardziej wkurza, że w swoich obserwowanych nie widzę wpisów z tagów które obserwuję. Wchodziłem tutaj żeby pogadać o snookerze, tenisie i pooglądać golgify. I żadnych z tych rzeczy w obserwowanych nie widzę.
ale też wolę.to niż kagańce jak na Reddit gdzie jak coś nie podejdzie to baju baju


@czuczer: na reddicie założenie nowego konta to jedno kliknięcie jak masz pewne rozszerzenei w przeglądarce, tam nawet maila nie sprawdzają XD