Wpis z mikrobloga

Kurna ma ktoś problemy z kusznikami i boltami ? mam stoka gdzie trzymam amunicje bez binów bo od 10 lat tego ogarnąć nie mogą, różnej amunicji z 2K a moi kusznicy za cholerę nie chcą uzupełniać amunicji, tylko tą którą już kiedyś meli i wystrzelili i za każdym razem muszę te wystrzelone odblokować żeby je podnieśli i mieli jakąkolwiek amunicję masę podobnych tematów na necie ale żadne nie działa

#dwarffortress #gry
  • 2
@Radaka: Wszyscy mają z tym problem od wielu lat. Właśnie dlatego przestałem w to grać, co to za krasnoludzka forteca która to w razie oblężenia musi otwierać bramy i walczyć wręcz bo kusznicy na murach nie mają amunicji xD

Może w tym roku nowy programista to naprawi tak jak ostatnio poprawił optymalizację
@Ilirian: Nadal są błędy które pamiętam jak grałem lata temu, teraz zarobili miliony więc może w końcu te najbardziej wkurzające bugi poprawią bo chociażby z tym błędem kusznicy są zepsuci, tak samo jak z tym że jak kończą im się bełty to lecą naparzać samą kuszą :D a o braku możliwości zarządzania amunicją w nowej wersji to nawet nie wspomnę