Wpis z mikrobloga

Czyżby #blackpill zrobił się tak niewygodny jak temat o tym, że człowiek jak i każdy ssak (chyba każdy) sra?

O problemach się rozmawia, dlatego ktoś mądry stworzył papier do dupy a jeszcze mądrzejsi stworzyli kible myjące dupsko. A na wykopie widzę idziemy tak po kacapsku, udać, że nauki nie ma, wmówić jakąś propagandę i religie wygrywu, "wykopku, wszystko zależy od Ciebie!"

Wysrać się do wiadra czy jak pies na trawę, skrobnąć pare razy łapami i udać - no tego nie było, co złe to nie ja (wywalić tag #przegryw z popularnych)

Ciekawe dla kogo prawda jest niewygodna
  • 4
@ff99pl: A tate uczył się w szkole co to jest dobór naturalny, selekcja naturalna? Lekiem na blakpyl jest praca u Janusza, tak? Wtedy julia z Tindera się mną zainteresuje i podnieci z samego faktu, że posiadam ciężką etatową pracę? No ale wielu kolegów tak robi i nie ma baby, w tym jeden ma, ale brzydką tak, że po wódce się ładna nawet nie robi
@ff99pl: A wiem, lekiem jest wódka, bo po tym człowiek widzi swiat na niebiesko, aha. Czyli wszystkich wykopków zepchnąć na margines, odizolować i niech chłopy piją jak było to dawniej. Społeczność jest od tego, żeby się wspierać i nie popełniać takich samodestrukcyjnych czynów, jak uciekanie w alko. Ale o czym tu gadać, tematy selekcji naturalnej tak mocno wywaliły na Youtube czy to polski czy anglojęzyczny, że tego i tak nikt nie
@miros_: wsm zgadzam się we wszystkim co napisałeś. Trzeba brać pod uwage szerszy(wspólny z daną osobą) kontekst czemu akurat ktoś znalazł się w takiej sytuacjii, że użala się na wykopie.. Po prostu empatiia..

Ale o czym tu gadać, tematy selekcji naturalnej tak mocno wywaliły na Youtube czy to polski czy anglojęzyczny, że tego i tak nikt nie zatrzyma.

To mnie w pyte ciekawii.. Nie za bardzo rozumiem co taki temat filmu