Wpis z mikrobloga

Jeśli czołgi zostaną wysłane bez ich zgody, to będzie oznaczać upadek Niemiec na arenie międzynarodowej i spadek do jakiejś nieliczącej się ligi.


@ArtBrut: i pięknie, piękne by to było. Jak aż tak upadną to moze nie wykombinują znów czegoś głupiego i groźnego jak ostatnie 20 lat układu Merkel-Putin.
@ArtBrut: politycznie, to dosyć rozległe stwierdzenie. Bo ja nadal nie wiem czy ktoś się na nich po prostu obrazi czy realnie stracą i inne kraje np. nałożą jakieś sankcje, przestaną z nimi handlować albo pozrywają umowy. Na ten moment jest kręcony na nich bat ale taki bardziej medialny, a im zawsze bylo po drodze z ruskimi. Postawili swój warunek, który raczej nie zostanie spełniony. Coś idzie za ich decyzją i nie
Będziemy dalej zabiegać, cisnąć urząd kanclerski i Niemcy, aby jak najszybciej odpowiedziały w sprawie przekazania Ukrainie czołgów Leopard 2 - powiedział w rozmowie z Polsat News premier Mateusz Morawiecki. - Zgoda jest tutaj kwestią drugorzędną; my ją albo uzyskamy szybko albo sami postąpimy tak, jak trzeba - dodał.

@ArtBrut:
@ArtBrut: Dzisiaj w naszym interesie jest przekazanie Ukrainie Leopardów bez zgody Niemiec jest jednak jeden problem natury logicznej. Co jeżeli za 20 lat w naszym interesie będzie przekazanie PRC bez zgody producenta M1A2 i K2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli czołgi zostaną wysłane bez ich zgody, to będzie oznaczać upadek Niemiec na arenie międzynarodowej i spadek do jakiejś nieliczącej się ligi.


@ArtBrut: tak, a polska zajmie ich miesjce, ukraina z automatu wygra, a rosja upadnie.