Wpis z mikrobloga

ja szukałem bluzy rowerowej niestety nie znalazłem


@GryfnySzac: wzory Ci nie odpowiadały czy co z nimi nie tak?

Czy ktoś ma jakieś ciuchy z Ridleya? Dropła promka na stronie


@Konkol właściwie to Belgian Cycling Factory. Zdaje się że robią wzory na zamówienie.

Od wczoraj mam kilka ciuchów w koszyku, ale chyba nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem. W sumie bibsy na szosę do jazdy poniżej 2 godzin mogą być ok za
@Paczek_w_masle: dlatego właśnie chciałam połączyć siły. A powiedz mi czy lepiej np. kupić coś w PL za 200 zł, czy 130 zł za taką jeśli uda mi się znaleźć kogoś do darmowej przesyłki? Chodzi mi o koszulkę z długim rękawem, taką potrzebuje
A powiedz mi czy lepiej np. kupić coś w PL za 200 zł, czy 130 zł za taką jeśli uda mi się znaleźć kogoś do darmowej przesyłki?


@Konkol: trudne pytanie, bo nie mam pojęcia jak z jakością tych ciuchów od Ridleya. No ale jakoś super szybko nie schodzą, więc można mieć wątpliwości.

kupić coś w PL za 200 zł


Bardzo duży rozstrzał w tej cenie. Chociaż wydaje mi się, że łatwiej
@Konkol: nic ciekawego nie widzę teraz, chyba pokończyły się promki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Myślałaś o dokupieniu rękawów? U mnie się sprawdza i często tak jeździłem w temperaturze 12-17 stopni. Poniżej tego kurtka (Van Rysel przeciwdeszczowa) to była już koniecznośc.
@Paczek_w_masle: mam rękawki, jednak wolę właśnie dłuższe rękawy na chłodniejsze dni. Rękawki bardziej się sprawdzają u mnie jak jest chłodno rano, potem ciepło, już taki mam komfort cieplny ( ͡° ͜ʖ ͡°)