Wpis z mikrobloga

  • 259
@RafDan:

Super temat do zartow.


Głupota to zawsze świetny temat do żartów.

I fajnie ze juz wiesz jakie sa przyczyny, napisz do Ukrainy ze po co sledztwo jak Ty juz wiesz.


Przyczyn nie znam, ale wiem, że wsadzili do JEDNEGO śmigłowca wierchuszkę MSW. To po prostu debilizm, który nasi czempioni popełnili 13 lat temu.
  • Odpowiedz
I fajnie ze juz wiesz jakie sa przyczyny


@RafDan: nie ma to żadnego znaczenia jaka była przyczyna. Nie ważne czy to był wypadek, zestrzelenie itd. Wsadzenie wszystkich razem do jednego śmigłowca to po prostu skrajny debilizm. Po to się rozdziela ludzi, żeby żadna katastrofa nie doprowadziła do czegoś takiego.
  • Odpowiedz
Super temat do zartow. I fajnie ze juz wiesz jakie sa przyczyny, napisz do Ukrainy ze po co sledztwo jak Ty juz wiesz.


@RafDan: to jest bardzo dobry temat do zartow. Moze wymienisz kolego wszystkie wypadki lotnicze w wykonaniu wladzy i ich przydupasow i ile trupa z tego powodu polecialo? bo #!$%@?, przez nieudolnosc wladzy (i tutaj pozdrawiam wojsko bo to #!$%@? wasza wina jest trepy, i wiem ze sie nic
  • Odpowiedz
to jest bardzo dobry temat do zartow.

@srgs: wole takich przydupasow i patusow jak ty wstawiac na czarna niz taplac sie w gownie razem z nimi.
  • Odpowiedz
@RafDan: widze ze boli cie to ze ludzie maja swiadomosc tego ze wladza i wojo nie przestrzegaja procedur i jest to notoryczne i nic sie nie zmienilo? Uda sie raz, drugi, trzeci a za dziesiatym cos spadnie. A spadac beda bo sie nic nie nauczyli.

Mam plakac z tego powodu? nad czyjas glupota?
  • Odpowiedz
widze ze boli cie to ze ludzie maja swiadomosc tego ze wladza i wojo nie przestrzegaja procedur i jest to notoryczne i nic sie nie zmienilo?


@srgs: Tak, boli mnie że patusy z wykopu wyśmiewają tragedie i używają ją do politycznej wojny uderząjac we własny kraj. Czego nie rozumiesz? Przecież Ty nie masz absolutnego pojęcia ani o tym co się stało, ani o tym dlaczego tak się stało.

Pomijajac juz ten
  • Odpowiedz
@RafDan: to moze w koncy maja odwage sie postawic, chociaz obstawiam ze pozniej zaloga dostala #!$%@? o kazdego od kogo mogli. Zlwaszcza ze jeszcze kilka miesiecy temu transport dudy zlamal procedury na lotnisku. ()

i jak to mowia w wojsku

Zmieścisz się śmiało
  • Odpowiedz
@srgs: A ja obstawiam ze masz IQ na poziomie 35 pkt. Bo zeby Polske i polskie procedury laczyc z Ukraina i na tej zasadzie dawac sobie prawo do smiania sie z tragedii to nie mozna byc specjalnie rozgarnietym.
  • Odpowiedz