Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

dzięki za pierwszy wspólny dzień na nowym Wykopie. Po porannym rozbiegu serwis działa znacznie sprawniej. W ciągu dzisiejszego dnia wprowadziliśmy szereg zmian w zakresie optymalizacyjnych, w kolejnym kroku będziemy poprawiać problemy pomigracyjne (czarne listy, brakujące dane).

Śledzimy też feedback i uwagi od Was, w szczególności dziękujemy za te konstruktywne jak chociażby: link: https://wykop.pl/link/6986725/robie-liste-rzeczy-ktore-wedlug-mnie-trzeba-poprawic-w-wykopie-2-0 czy link: https://wykop.pl/wpis/70061595/to-jeszcze-uzytkownicy-zrobia-testy-rozpisza-bledy. Wśród najczęściej pojawiających się dzisiaj uwag, zidentyfikowaliśmy kwestię wyraźniejszego oddzielnia wpisów i komentarzy. Pierwszą zmianę w tym zakresie już opublikowaliśmy - zerknijcie na Mikroblog. Dodatkowo zastosowaliśmy też większe rozdzielenie treści na listach oraz poprawiliśmy niekonsekwencję kolorystyczną.

Będziemy w stałym kontakcie z Wami i będziemy informować Was o tym nad czym pracujemy oraz jakie zmiany wprowadziliśmy.

PS Rozumiemy, że zawsze „przesiadka" do nowego interfejsu wymaga przyzwyczajenia. Mamy jednak nadzieję, że wraz z czasem spędzonym na nowym Wykopie wrastać będzie Wasza swoboda korzystania z niego. Tymczasem - pracujemy nad tym, aby dostosowywać nowy Wykop pod Wasze potrzeby.

Do usłyszenia!

#nowywykop #wykop #wykopchangelog
  • 307
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

problemy pomigracyjne


@wykop: problemy jakie? Opanujcie ten nieczytelny b----l XD
Póki co czytelnie jako-tako jest na profilach bo są belki, brakuje tego w kilku miejscach. I dlaczego tryb nocny jest trybem niebieskawym?
I dlaczego wypuściliście takie coś na wersję produkcyjną? Tak bardzo niestabilną, że 17h zajęło wam opanowanie tego chaosu.
  • Odpowiedz
@wykop: bardzo fajne zmiany. To normalne że do nowego trzeba się troche przyzwyczaić. Nienormalny jest tu jedynie skowyt wykopków i jakieś niepoważne lamenty p-------y o przywrócenie starego serwisu.
  • Odpowiedz
@wykop: dobra, to ja mam jeszcze jeden: czemu wchodząc w profilu w Znaleziska -> Komentowane widać tylko znaleziska komentowane (( ͡° ͜ʖ ͡°)) a nie sam komentarz? Jak ktoś chce zobaczyć dyskusję pod własnym komentarzem to nie da się tego zrobić, chyba, że wyławiając swój komentarz z kilkuset często innych, nie mówiąc już o tym, że przejście z powiadomienia w dzwonku nie działa. Ciężko to nawet
C.....e - @wykop: dobra, to ja mam jeszcze jeden: czemu wchodząc w profilu w Znalezis...

źródło: 22222

Pobierz
  • Odpowiedz
@wykop: Wczoraj was skreśliłem, dziś wracam po kolejną działkę... ;) Jak już zoptymalizowlaiście backend to da się mirkować. Założenie z kategoriami fajne. Brakuje mi chmury moich tagów, jeśli przeniosę je wszystkie do kategorii to chyba mi zabraknie miejsca na tej liście :( No i jakby działały stare metody API używane w starych aplikacjach do mirkowania na telefonie.
  • Odpowiedz
@wykop
appka na androida:
dajcie możliwość otworzenia wpisu przez kliknięcie na niego jak w poprzedniej wersji, bo teraz trzeba szukać małej ikonki z komentarzami

przywróćcie poprzednie zachowanie wyszukiwarki na Mirko a nie że znajduje mi wpisy w losowej kolejności chronologicznej w efekcie czego mam wpisy z 2019 przemieszane z wpisami sprzed miesiąca
  • Odpowiedz
@wykop: Jest c-----o ale wierzę, że za miesiąc/dwa będzie jeszcze lepiej niż było :D Tylko błagam przywróćcie # z powiadomieniami z tagów ()
  • Odpowiedz
@WMPP: @wykop: Zakładka "AKtywne wpisy" na stronie głównej - kolor licznika plusów jest pomarańczowy, kojarzy mi się to z tym że wpisy sa minusowane, ponieważ jak szybko patrzę i sie nie wczytuję to nie zwracam uwagi czy jest tam znak + czy -. Zróbcie kolor zielony dla plusów, a czerwony dla minusów.
  • Odpowiedz
@wykop: No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Łęczną, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop
na chokere ten szary pasek ood kazdym obrazkiem z tym z d--y $niby źrodlem, które nawet nie wskasuje źródła? Czy wy jesteście normalni?
  • Odpowiedz
@wykop: Jeszcze jedno, chciałbym móc w nieskończonność skrolować gorąco, tak jak za starych dorbych czasów. Tera zmusz eklikać nstępna :( No i jak chcę sprawdzić czy ktoś odpowiedizał na mój wpis, klikam odśwież i przewija mi na sam koniec strony, musze wtedy myszką skrolowac na górę aby znaleźć post którego odpowiedzi chciałem zobaczyć.
  • Odpowiedz