Wpis z mikrobloga

Jestem na tym portalu już parę lat. Widziałem ze 3 czy 4 tak poważne zmiany i za każdym razem była wielka afera. Ludzie się burzyli, krzyczeli, że nieczytelne, że nie da się używać, towrzyli wykopy, marudzili itd. Oczywiście nic się nie zmieni, przywrócenia starszej wersji nie będzie. Także niestety opcje są dwie: usunięcie konta albo przyzwyczajenie się do tego czegos.

A jeśli chodzi o same zmiany to wyglądowo nie jest tak tragicznie, jest inaczej przez co trzeba się trochę przyzwyczaić.
Przy takiej skali wiadomo było też że pojawią się problemy, choć takiej ilości to pewnie nikt się nie spodziewał. Aczkolwiek widziałem gorsze wdrożenia xD
Nawet gdzieś tam bym zrozumiał, że ubili zewnętrzne appki oparte na starym api, no po prostu czasem nie da się zrobić kompatybilności wstecznej.
Ale że ubili swoje własne aplikacje mobilne to jest już gigantyczna amatorka, no jak można było zapomnieć, że aplikacje na starym api przestaną działać, jak można było nie zapewnić łatwego update-u. Przecież ludzie którzy korzystają z mobilki To jest porażka na całej linii.

Jedyny plus jest taki, że dzisiejszy dzień spędziłem bez wykopu i wcale mi go nie brakowało :)

#nowywykop #wykop #gownowpis #opiniazdupy
  • 1