Wpis z mikrobloga

Moje pierwsze wrażenia po zmianie.


A/Mirko
1. Wpisy na mirko się kompletnie zlewają. Nie widać, że to nowy wpis, inny od poprzedzającego
2. Plusy słabo widoczne. Kwestia rozmiaru?
3. "POPULARNE TAGI" zmienione i podmanipulowane. Wcześniej była podana ilość obserwujących dany tag (wiadomo było, co teraz jest na mirko popularne), teraz nie ma, wcześniej były podane tagi, który serio są w danym momencie popularne, teraz są tylko te "ładne" xdd
4. Przy dodawaniu # do wpisu nie jest podana liczba obserwujących dany tag, nie wiadomo teraz, które tagi żyją, które sa martwe. Gorzej z dokładnościa tagowania

B/Profil
5. Po wejściu na profil użytkownika, widzimy tylko co dodał (wpisy, znaleziska), nie ma komentarzy, które mogły być nowsze niż znalezisko sprzed pół roku XD
6. Wcześniej, po wejściu w profil można było zobaczyć po prawej strony tagi, których używał użytkownik w czasie tworzenia postów. Można było w ten sposób jakoś scharakteryzować kogoś. Teraz tego nie ma

C/Główna
7. Znalezisko z płomieniem w poprzedniej wersji bylo lepiej widoczne, było większe. Teraz też powinno bardziej otaczać obwódke listy wykopów.
8. Po wejściu w znalezisko, dokonano zmiany przeniesienia profilu twórcy pod, gdzie wcześniej było z prawej strony. Niezbyt intuicyjne

D/Inne
9. Kwestia obserwowanych tagów. Wcześniej # przy profilu, gdzie po wejściu było podane kto napisał, pod jakim tagiem. Teraz wszystko zamiecione pod "obserwowane", gdzie nie jest wiadome ile postow mam do odczytania, zlane są jedno za drugim, choć chciałbym np: wybrać sobie jaki wpis chce przeczytać

#wykop #wykopfeedback #mirko #zalesie

  • 8
@malinq: Nie uważam, by było w tym coś złego. Jeżeli ktoś udziela się pod #historia, to znaczy, że się tym interesuje, jeżeli ktoś inny siedzi pod #sport lub #technologia, to widocznie w tym ma zainteresowania.

Wiadomo, DUŻO ZALEŻY co jest pisane pod tymi kategoriami, ponieważ równie dobrze mógł trollować lub zadawać tylko proste pytania pod tymi tagami, ale daje to już jakiś obraz. Żaden # nie jestem powodem do
@Saganis:

Nadal nie można dobierać sobie godzin w gorących. Są tylko sztywne ramy 6/12/24, a ja bym chciał mieć możliwość dowolnego wyboru. Gorące z 4 godzin lub z 36 i tak dalej.


Mam złe wieści; zawsze można to było zrobić po prostu zmieniając liczbę w linku. Niestety zostało to dzisiaj usunięte xD Teraz wyskakuje error 404 xD
6. Wcześniej, po wejściu w profil można było zobaczyć po prawej strony tagi, których używał użytkownik w czasie tworzenia postów. Można było w ten sposób jakoś scharakteryzować kogoś. Teraz tego nie ma


@Saganis: To chyba teraz w opcjach można włączyć/wyłączyć.