Wpis z mikrobloga

Czy mógłby mi ktoś polecić jakieś tanie loty, albo na ten weekend (moze byc np. piątek-niedziela, albo sobota -poniedzialek) lub na przyszły? (wtedy moze byc ewentualnie, jesli da sie znalezc tanie noclegi, bo bede bezrobotny).

Najlepiej z Rzeszowa albo z Krakowa

A pisząc "tanio" mam na mysli cene lotow tak do 300zł w obie strony, no chyba ze jest cos droższego co i tak jest okazją, to moglbym rozwazyć

Dodam ze nigdy nigdzie nie leciałem, wiec mam pewne obawy ze cos nie ogarne, np. transportu z, i na lotnisko w obcym kraju czy cos w ten deseń

#podroze #podrozujzwykopem #loty #booking #airbnb
  • 6
@essos: odpal skyscanner, noclegów szukaj na airbnb albo bookingu. Jak coś znajdziesz na np. booking.com to warto być zalogowanym z genius, na telefonie często jest dodatkowa zniżka w aplikacji, czasami warto wpisać nazwę obiektu w internecie, bo inne strony mogą mieć taniej lub nawet sam lokal na swojej stronie ma lepszą ofertę. Co do mediolanu - noclegi są dosyć drogie, do tego lecisz raczej do bergamo i dochodzi Ci tranosport za
@essos: no w miare spoko, polecam Londyn bardzo tanie loty i tez moze byc ciekawie jak nie byles.. Może Ryga? Morze i stare miasto. Kuszącą opcją jeszcze napewno jest Bruksela. Spróbuj upolować może Rzym, nie zawsze znajda sie tanie loty ale sie zdarzaja.