Wpis z mikrobloga

Uzależniłam się od słodyczy, próbuje ich nie jeść od tygodnia, nawet sobie ogarnęłam catering, żeby jeść zdrowiej i dzisiaj mam ciężki dzień i chęć po prostu pochrupania (najbardziej brakuje mi chipsów). Są jakieś sposoby by to zagłuszyć? Jak staraliście się jeść zdrowiej i odstawić słodycze jak sobie z tym radziliście kiedy naszła was tak wielka ochota, że nie możecie się skupić na niczym innym i tylko szukacie wymówki by sobie wynagrodzić ciężki dzień? Trochę zajadałam stres. #dieta
  • 7
@rowerowa_panienka: Pij wodę. Ja nie jem po 18:00, i nie jem rzeczy słodkich. Niestety silna wola jest najważniejsza ale za każdym razem kiedy chciałem coś zjeść to piłem wodę. Dla mnie ważne też było że im dłużej wytrwałem tym bardziej mi szkoda mojego dotychczasowego wysiłku.
@Ufolog: to byłaby dobra wymówka, niestety bęben wywaliło mi od słodkich, nie od bąbelka, ale ogarnęłam się trochę, pozwalam sobie raz w tygodniu na coś słodkiego, ale jem zdrowiej i czuję się dużo dużo lepiej, wróciła mi energia i praktycznie nie robię już sobie drzemek, więc warto trochę pocierpieć dla takich efektów.