Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że po wojnie powstanie książka o zmianach narracji straszenia Polaków i ogólnie zachodu w internecie przez stronę rosyjską. Na początku było grożeniem atakiem, potem była bomba atomowa (pamiętacie to? Co jakiś czas pojawiał się jakiś mądry który mówił o zrzuceniu bomby atomowej, jeden zakładał Przemków nawet xD). Przez chwile była narracja o wysłaniu naszych chłopców na Ukrainę a teraz kolejna narracja: Atak z Białorusi. Czy to Białorusinów czy Rosjan pal sześć. Nikt nawet nie dopuszcza takiej możliwości z specjalistów (Poza dość ciekawym „ekspertem z wyższej szkoły w Kaliszu”, który jest kucem i nie lubi lgbt itp. Ale No mgr z bezpieczeństwa to już autorytet, żeby było śmieszniej nawet on jakoś tego tak nie przedstawia.)
Jeszcze w między czasie była groźba braku gazu itp.
Dodatkowo NATO słabe (czasami niektórzy piszą najto xD) i nas zostawi.
Naprawdę chciałbym przeczytać takie opracowanie z badaniami wśród użytkowników social mediów.
#ukraina #rosja #wojna
  • 9
@SoplicaTadeusz: aha, bo wojny to przeszlosc. i wojny juz nie istnieja, nie beda istnialy i wgl? bo z tego co wiem, aktualnie sa rozne wojny na swiecie. jedynie nie sa globalne. ja nie mowie zreszta o koncu swiata, tylko o globalnej wojnie. nie bylo jeszcze "wojny swiatowej", ktora mialaby miejsce podczas posiadania tylu bomb atomowych. no ale na wykopie niektorzy wola wierzyc, ze wojny to przeszlosc, a bron atomowa jest po
@j0shva Kto twierdzi, że wojny to przeszłość? Wieszcze zagłady gatunku ludzkiego jest zwyczajnie śmieszne i tyle. Nie żyję na tym świecie niewiadomo ile lat ale i tak już się nasłuchałem o tym kiedy i jaki koniec świata nas czeka. Ktoś z głosicieli rychłego końca pewnie kiedyś w końcu trafi ale przez ciągłe straszenie mam zwyczajnie dość i nie mam ochoty brać kolejnego końca gatunku ma poważnie
@SoplicaTadeusz: aaaaa, no ale sie stanie to. nie wiadomo kiedy, moze czlowiek sie sam zniszczy, moze nie i jakis inny czynnik zewnetrzny. moze to byc jutro, za tydzien, a moze za 1000000 lat! tego nie wiadomo. ale no racja, #!$%@? ze strasze, przepraszam.
Mam nadzieję, że po wojnie powstanie książka o zmianach narracji straszenia Polaków i ogólnie zachodu w internecie przez stronę rosyjską. Na początku było grożeniem atakiem, potem była bomba atomowa (pamiętacie to? Co jakiś czas pojawiał się jakiś mądry który mówił o zrzuceniu bomby atomowej, jeden zakładał Przemków nawet xD). Przez chwile była narracja o wysłaniu naszych chłopców na Ukrainę a teraz kolejna narracja: Atak z Białorusi. Czy to Białorusinów czy Rosjan pal