Wpis z mikrobloga

Moja matka szuka pomocy psychologa czy jakiegoś innego specjalisty który pomoże jej się uporać z nocnym jedzeniem, w tle wiele innych chorób psychicznych (które są pod kontrolą, problem tylko ta nocna psychoza z jedzeniem)
Była już u różnych "specjalistów", kończyło się na tym, że nie wezmą jej na zajęcia bo tam dantejskie sceny się potrafią dziać i wtedy jej inne problemy psychiczne się pogłębia (dosłowny cytat), porady Ala "Pani piję dużo wody" albo "pani się gumka recepturką bije jak chce się jeść", znacie drill xD
Ogółem najlepiej okolice #slask ale też jak są jakieś zdalne? Sesje to też gut.
Była już u diedetykow też (co skończyło się zapaścią bo cukrzyca także xD)
#psychologia #psychiatria #zaburzeniaodzywiania
  • 6
@szczekacz666 wynosi jedzenie do sieni i zamyka drzwi na klucz ale to jest #!$%@? bo da ci klucz abyś jej nie wypuszczał a potem wali ci do pokoju o 3 w nocy bo ona MUSI iść zjeść coś xD ona jest na rencie od 20+ lat chyba

@poam89 możliwe, polecacie kogoś?
@poam89 eh, coś czuję że będzie kolejna tyrania przechodzenia przez lekarzy xD niestety nie ufam ocenom już jej. Ale jakiś nowy trop!
Była właśnie w poradni zaburzeń odżywiania ale skończyło się na tym, że wizyta za 3 miesiące u psychologa i #!$%@? ci w dupę xD ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Owoc_w_kreplu: wiem że uzyskać pomoc jest ciężko. Mam nadzieję że znajdziesz sensowną osobę. Może są grupy na fb zrzeszające ludzi z problemami odżywiania i kogos sprawdzonego poleca. Potrzebna jest osoba która pracuje z zaburzeniami odżywiania.