Wpis z mikrobloga

Ja chciałbym dodać, że jestem pozytywnie zaskoczony tym, że serial wypuścili od razu w 4K z Dolby Vision i Atmos. Przed premierą byłem pewien, że znowu dadzą tylko HD w słabej jakości i mnie to tak irytowało, a tu odpalam dzisiaj o 3 w nocy i taka niespodzianka. Dotychczas z seriali to tylko Ród Smoka był w 4K i przy okazji też na premierę tego całą Grę o Tron wypuścili w lepszej jakości. Czekałem na Westworld w 4K, bo nawet Blu-Raye w takiej jakości sprzedawali, a zamiast tego wywalili mi cały serial z serwisu xD Plus dla nich za The Last of Us, choć to żenujące, że w 2023 roku 4K z HDR jest dla nich czymś wyjątkowym, Netflix i Disney+ każdy film i serial w takiej jakości wypuszczają, a u nich ciągle rarytas.

#thelastofus #hbo #hbomax #hbogo #seriale
  • 5
@Templar: wiesz że HBO ma słabą infrastrukturę i potrafili padać przy premierach? Ja zakładam że da się tym dynamicznie sterować i jak się przeciążają to pewnie limitują jakość
@Djelon to niech poprawią infrastrukturę, Zaslav chciał po fuzji z Discovery zdetronizować Netflixa i Disneya, a póki co to prowadzi do upadku. I nie, brak 4K nie ma nic wspólnego z czasowym limitowaniem jakości, na HBO Max tylko ich nowe,własne produkcje filmowe wypuszczają w 4K, z seriali tylko te 3 wymienione tytuły, o czym piszą wszystkie media na świecie. Nawet Harry'ego Pottera nie ma w 4K i jeszcze co jakiś czas go