Wpis z mikrobloga

warto mimo wszystko się trochę zainteresować bo jak pokazuje przykład Ukrainy można dużo przewidzieć badając jak rusek manipuluje nastrojami


@mial85: ok z tym jestem gotów zgodzić się w 100% - oglądać warto ale
rusek manipulował nastrojami przed 24.02 pokazując złe władze w Kijowie i dobrych ale zmanipulowanych Ukraińców, a teraz pokazuje satanistów na każdym poziomie od babuszki na straganie sprzedającej ukop po Zełeńskiego

miotają się sami i nie widzą co zrobić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mial85: Wydaje mi się, że nie ma szans, żeby Rosja utrzymała więcej niż 1 front i nie wierzę, żeby ryzykowała konfrontację z NATO samodzielnie. Jeżeli już chciałaby to zrobić z jakichś chorych względów to moim zdaniem musiałoby się wydarzyć jednocześnie
1. atak Chin na Tajwan (duże zaangażowanie USA, Australii, Japonii)
2. wybuch wojny na Bałkanach
3. atak Turcji na Grecję (tu ciekaw jestem co zrobiłoby NATO)
4. zaognienie sytuacji na bliskim
@ciezki_przypadek: przed 24.02 dla większości z nas nie było szans żeby zaatakowali Ukrainę bo to się nie opłaca im i faktycznie tak jest ale mimo wszystko to zrobili złamali nasz schemat myślenia więc musimy myśleć inaczej bo myślenie tak samo i nie wyciągnięcie wniosków może nas kosztować obudzenie się z ręką w nocniku
@dominowiak: ruscy odpowiadają z bardzo bardzo dużym opóźnieniem nie wiem z czego to wynika czy robià to celowo czy po prostu tak długo zajmuje im wymyślenie odpowiedzi ale odpowiadają i jak w końcu odpowiedzą to nie wiem czy będziesz taki mądry
@mial85: słuchaj ziomeczku, mam cię oznaczonego, jako onucę, ale to nie ważne w tym momencie skąd jesteś. I tak ci odpowiem.
Ruscy, jeśli nas zaatakują, to nie dlatego, że my coś robimy, mówimy, albo czegoś nie robimy, nie mówimy.
Ruscy nas zaatakują, bo maja nasrane w tych swoich kacapskich łbach swoich mrzonek o imperializmie, który zrealizować można tylko przy użyciu dzikiej, brutalnej przemocy i dlatego, że tak im kazał ktoś z
@mial85: Ale wiesz, że już im bardziej nie zaszkodzimy xD jedyne co możemy zrobić to dać te 14 czołgów z innymi xD
Naprawdę serio uważasz, że Rosja nie robi tego specjalnie? Dodatkowo, znowu wybiórczo piszesz. Zapominasz dodać tej propagandy gdzie Ukraina ma być podzielona między Rosjan a Polskę xD
Oni jednego dnia przedstawią nas jako zagrożenie by dzień później napisać, że jesteśmy na strzała i ogólnie #!$%@? może nasza pomoc dla