Wpis z mikrobloga

Beka z typa... Ktoś tu nie trzymał sztywniutko ramy i oblał shit test

Gdyby tylko znał redpilla, zasady gry i gdyby musiał wiedzieć, to wszystko zakończyło by się happy endem.

Dlatego zapamiętajcie redpillową lekcję normicy:
- muszę się skupić na sobie (facet) - skupia się na swojej karierze itd.
- muszę się skupić na sobie (kobieta) - inny facet, seks, zdrady, seks, r00chanie

Nie ma czegoś takiego jak separacja, jest tylko wymiana b0ltza na lepszy model hipergamiczny

#blackpill #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #normictwo #logikaniebieskichpaskow #tinder #logikarozowychpaskow #p0lka #julka
P.....c - Beka z typa... Ktoś tu nie trzymał sztywniutko ramy i oblał shit test

Gd...

źródło: comment_1673869345fpKXFU0IwDi7B1M0VAJuQn.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc:

A co to ma wspólnego z twoim twierdzeniem na temat WSZYSTKICH RÓŻOWYCH na podstawie zachowania Shakiry?

Przez takich jak ty nie mogę wprost powiedzieć niebieskiemu (a tak niby lubicie jak się wprost mówi) żeby dał trochę odpocząć od siebie i pozwolił mi zająć się sobą bo będzie myślał że znalazłam bolca na boku

Pomysl czasem jaką krzywdę robią różnym parom takie wysrywy
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc:

Skoro każdy ma taki sam soft to faceci również są tacy sami i można między bajki wsadzić teksty w stylu "ja jestem inny" "nie traktuj mnie przez pryzmat swoich ex" "ja taki nie jestem" "nie wrzucaj mnie do jednego worka z tymi debilami" bo to tylko wołanie o atencję różowych.

I tak ty jesteś tym złym bo nawet nie dociera do siebie co się do ciebie pisze, gorzej niż beton
  • Odpowiedz
@eldzej_10: @eldzej_10: chłopie, miałeś usuwać konto a nie pisać jakieś wysrywy, nie będę tracił cennego czasu na dyskuje z tobą

Idź na terapię
Idź do psychologa
Idź do psychoterapeuty
Idź do psychiatry
Idź na medytacje
Idź na ayachuascę
Idź na psylocybinę
Idź na egzorcyzmy
Idź na hipnozę

IDŹ! #usunkonto
  • Odpowiedz