Wpis z mikrobloga

Miałem mylne wyobrażenie na temat kuców. Myślałem, że to albo osoby nieletnie, albo w jakiś sposób sfrustrowane życiem lub zwyczajne na swój sposób inteligentne tylko przyjmujące błędną narracje za prawdziwą. Teraz jednak widzę, że są to jednostki zwyczajnie głupie. Kto normalny bowiem mógłby powiązać kwestie uzależniania się młodzieży od telefonów komórkowych z jakimś spiskiem lewicy. Pomijam już fakt, że telefony komórkowe produkują i sprzedają prywatne firmy więc do nich powinniśmy mieć pretensje. Pomijam fakt, że zakaz ten wprowadziła Portugalia, gdzie obecnie rządzi lewica. Pomijam fakt, że zakaz ten wydało państwo, a więc podmiot, któremu prędzej kuce, by się przeciwstawiały. Po prostu sam idea takiego nagłego wyskoczenia z kwestią lewicy w temacie pozornie z nią nawet niezwiązaną jest po prostu idiotyczna. To dosłownie podchodzi pod jakieś myślenie magiczne i skrajną paranoję, gdzie jak uderzę się w mały palec, to zacznę w tym widzieć spisek lewaków. Zaczynam poważnie martwić się o zdrowie psychiczne tych ludzi. W moim odczuciu oni w ogóle nie powinni być dopuszczani do debaty publicznej.

Koszmarne kary za telefon komórkowy

#antykapitalizm #neuropa #polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi
Pobierz Al-3_x - Miałem mylne wyobrażenie na temat kuców. Myślałem, że to albo osoby nieletni...
źródło: comment_1673867692elvf9tn68oLpfSYWdZSwZp.jpg
  • 12
@Al-3_x: przez takie komentarze jak ten wyżej mam ochotę #!$%@?ć z tego protalu na amen. Dziennie czytam już takie wysrywy kucy, że się za głowę łapię. I piszę to jako były kuc - zresztą były m. in. właśnie przez komenty osóbników jak ten ze screena. Zero jakiejkolwiek refleksji - tylko małpie myślenie na zasadzie jak coś jest złe to "wina lewactwa" i fikołkowanie by pod to zle zjawisko za wszelką cenę
@Kryspin013: @aegispolis: ale zauważcie, że PiS też przyjął takie słownictwo. Ta „moda” przyszła z Rosji i państw arabskich i ona trafiła do USA a z USA do nas. Gdybyście chcieli się w to zagłębić to koniecznie zobaczcie sobie co robi środowisko MAGA w USA to będziecie na bieżąco i zobaczycie skąd Konfederacja czerpie swoje źrodła. Czasami nawet tweety są żywcem przetłumaczone. Zresztą PiS też kampanie wyborczą kopiuje od republikanów. Zainteresujcie
@Al-3_x:

kwestie uzależniania się młodzieży od telefonów komórkowych z jakimś spiskiem lewicy.

Byli blisko. Ale to nie lewica. Tylko korporacje.

więc do nich powinniśmy mieć pretensje.

Cytując złote czasy onet: " A gdzie byly rodzice?"
Do nich pierwszych. Ale to jest jak z utworem "Blame Canada!":

We must blame them and cause a fuss; Before someone thinks of blaming us


pod jakieś myślenie magiczne i skrajną paranoję

Znowu pudło. To magia