Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Ehh chłop był się podpisać w urzędzie pracy i muszę przyjść na spotkanie ostatniego Stycznia bo inaczej mnie wyrejestrują Ehh. A powiedzieli że jak nie znajdę pracy to mi sami wybiorą ofertę. Nie dadzą chłopu spokojnie neetować. A tylko się zarejestrowałem aby dostawać moje tabletki SSRI Śmiechu WARTE Polska kraj absurdów #przegryw #neet #zalesie #polska #nerwica
Pobierz Napalone_Okno - Ehh chłop był się podpisać w urzędzie pracy i muszę przyjść na spotka...
źródło: comment_1673860120VJx5wWhBGGa3P26idPou34.jpg
  • 26
@D4Ru73K: Ubezpieczenie, koszty eksploatacji oraz paliwo z nieba spada. Dobrze wiesz że koszt typowego gruza to nie tylko to co dajesz w łapę Januszowi w komisie. Zanim coś szczekniesz to weź pod uwagę, że zdecydowana większość ludzi w tym zapomnianym przez Boga kraju jest zaledwie jedną wypłatę od konsumenckiego bankructwa.
@Napalone_Okno: Przecież to jest tylko po to żeby Cie wyrzucić z bezrobocia, albo się nie stawisz albo praca będzie za równowartość biletu i śniadania tak żebyś sam zrezygnował. Statystyki w wiadomościach tvp muszą się zgadzać, nie zapominaj że w Polsce mamy dobrobyt i niskie bezrobocie.