Wpis z mikrobloga

To co najbardziej odrzuca i obrzydza mnie w Elonie Musku to jak cynicznym i bezwzględnym kłamcą jest. Zero moralności liczą się tylko własne cele, korzyści.
Zaznaczony fragment z tego filmu idealnie to obrazuje: szef AI w Tesla w 2017 - Autopilot ledwo mógł utrzymać linię... Musk w 2017 - przywołanie samochodu przez cały kraj... Jak można tak łżeć bez cienia zawahania w żywe oczy.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#elonmusk #tesla #ai #sztucznainteligencja #technologia
FX_Zus - To co najbardziej odrzuca i obrzydza mnie w Elonie Musku to jak cynicznym i ...
  • 7
@Trochutak: jak pisałem o linię to chodziło mi o tor jazdy i o tym dokładnie mówi ten koleś. No na pewno nie kłamać... bo to świadome wprowadzanie w błąd inwestorów... kto wie czy na to nie ma nawet jakiegoś paragrafu.
@FX_Zus: hmm spójrzmy 5 lat wstecz na wycenę Tesli - patrzę i widzę wzrost o około 425% (o 99,07 dolarów do poziomu 122,4 dolarów obecnie)
Hmm jakbym był inwestorem to chyba bym nie narzekał na takie wzrosty w 5 lat
@Trochutak: wzrosty oparte na kłamstwie, fałszywych informacjach, nieistniejących technologiach... nie znam się na prawie ale jak dla mnie coś takiego powinno być nielegalne.
@FX_Zus: to muszę Cię poinformować, bo widać że żyjesz w jakiejś bańce informacyjnej - że cała giełda opiera się na spekulacjach i czasami informacjach które są wyolbrzymiane.

To że ta firma jest tak wyceniana, to po prostu oznaka że są ludzie którzy są skorzy zapłacić taką cenę za jedną akcję firmy, ale dobra, komu to ja tłumaczę, bo widać że masz wbity gwóźdź w łeb i jedyne co przyjmujesz to MUSK