Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Halo #wroclaw poleci ktoś (a może sami robicie) firmę, która zrobi mi szafę wnękową? Fajnie jakby jeszcze zaproponowali jakiś projekt ustawień półek i wieszaków, potrzeby swoje znam ale praktyczny punkt widzenia zawsze mile widziany. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#remontujzwykopem
  • 8
@let_it_be robiłam szafę na wymiar z drzwiami przesuwnymi, zabudowę przedpokoju i szafki do łazienki we Flaming-Meble. Podpowiadali jak najlepiej to zrobić, bazując na informacjach co chce się tam trzymać. Nie było super tanio, nie było szybko, ale efekt wyszedł fajny. Jedynie radzę się 3 razy upewnić, że pamiętają o umówionym spotkaniu w ich biurze, bo ja jechałam przez cały Wrocław na psie pole w najlepszych godzinach, czyli na 16, żeby się dowiedzieć,
@let_it_be: Robiłem dwie szafy (z zaplanowaniem wnętrz, doborem uchwytów, szuflad, półek i mechanizmów) + szafkę nad geberitem w "o.meble". Mają konto na insta "o.meble_wroclaw", gdzie możesz zobaczyć ich realizacje. Mega zadowolony jestem.
@let_it_be:

Meble FM

Hala Kupców "Perła"
ul. Widna 6, Stoisko nr 14
50-546 Wrocław

https://meblefm.pl/

Robiłem u nich szafę na przedpokój.

Projekt, montaż, pomiar - wszystko po ich stronie, wliczone w cenę.

Po 4 miesiącach od montażu, jestem bardzo zadowolony.

Jak się powołasz na promocję z ulotki, to dostaniesz 10% rabatu (o ile to jeszcze obowiązuje).
@let_it_be: Drzazga na Grabiszynskiej, obok Lidla jedziesz i w prawo (dojazd przez wjazd Lidl najlatwiej chyba). Nie musze dodawac ze badalem 10 innych firm i chcieli mnie bez mydla a tu cena do akceptacji. Mala szafka do wneki a nie jakas na ubrania.
Ceny na rynku sa #!$%@?, jedna szafe sam zrobilem i do dzis sie ciesze ze tak dobrze to wyszlo a cenowo 2x mniej niz u najtanszego. Fronty