Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@jonaszekk: juz bylo dawno wyjasniane.

Nowoczesne lewaki nie maja problemow z łamaniem fundamentalnych lewicowych zalozen, bo tworza sobie wymowki:

Konfederacja = literally nazizm
Poslowie konfederacji, wyborcy konfederacji = podludzie, nazisci
Biali mezczyzni = rasisci

Oni tworza nowe definicje i założenia zgodnie z ktorymi wybrane rzeczy np. nie sa ludzmi, więc nie musza ich traktowac jak ludzi. I pora na csa.
@wataf666: i co to zdjecie ci mowi? Bo mi nic.

Mnie bardziej niszczy jak widze obecnych poslow innych partii i co odwalaja, jak glosuja w sejmie, jak manipuluja? Obecnej modernistycznej lewicy blizej do "literally" faszyzmu niz jakiemukolwiek innemu "ugrupowaniu politycznemu". To mnie brzydzi, oni sie nawet z tym nie kryja. Normalnie jakbys wzial definicje faszyzmu i tylko zmienil zmienne bez ruszania faszystowskim metod tylko podstawil nowa grupe spoleczna za wroga narodu
@NewBlueSky: ale ty kumasz że w polsce rządzą konserwatyści, prawica? i że po to też konserwy tylko pokłócone z kaczorkiem. ale to jest uj, twierdzisz że lewakom odwala bo min nazywają konfę naziolami. przecież są naziolami z czym się nie kryli zanim do polityki się nie zaczęli pchać, to wszystko
@wataf666: DDDDXXXXXXXXXXXXXX

Oj tak straszna prawica.

W polsce rzadzi tzw okragly stół, ktory dzieli sie na lewaków bogobojnych i tych niebogobojnych. Pluje im wszystkim do mordy. [ktos to fajnie kiedys nazwa i to kopiuje]

Tzn sam mam poglądy z bazą lewicową, ale to nie jest "prawdziwy socjalizm". Zwykli ludzie nie są w stanie stworzyć ideallistycznego socjalizmu, ale to moge im wybaczyc, bo jednak to ze ludzie urodzili sie malointeligentni to nie